نمایش تعداد کاربران در وردپرس

5/5 - (2 امتیاز)

همان‌طور که در نوشته‌های پیشین به دلایل اهمیت عضوگیری و عدم نمایش برخی از محتویات همانند: متن، تصاویر، لینک‌ها و… اشاره کردیم، مدیران سایت‌ها بنابر سیاست‌های گوناگون قصد عضوگیری و افزایش تعداد کاربران را دارند. برای نمونه در شهر پوسته‌ها، کاربران ماندگار وب برای استفاده از تمامی امکانات و دسترسی به تمامی بخش‌های این قسمت نیاز به  نام‌نویسی در سایت را دارند.

ارایه آمار سایت از جهاتِ گوناگونی می‌تواند برای مدیر یک سایت حائز اهمیت باشد که در این نوشته از وبلاگ هاستینگ ماندگار وب به چگونگی نمایش تعداد کاربران در وردپرس خواهیم پرداخت.

تعداد کاربران در وردپرس فارسی

برای نمایش تعداد کاربران در وردپرس و در هر کجای پوسته وردپرس خود نیازی به ویرایش و تغییرات فراوان ندارید و تنها کافیست تکه کد وردپرس زیر را در هر کجای قالب وردپرس که مدنظرتان هست قرار دهید تا به سادگی هرچه تمام تعداد کاربران ثبت نام کرده در وردپرس برای تماشای بازدیدکنندگان نمایان شود:

<?php $users = $wpdb->get_var("SELECT COUNT(ID) FROM $wpdb->users");
echo " تعداد کاربران : $users" ; ?>

در دستور بالا با ارسال درخواست به mySQL تعداد کاربران را برای بازدیدکنندگان خود مشخص ساختیم که شما می‌توانید عنوان “تعداد کابران” را به عنوان مورد نظر خود تغییر دهید.

5/5 - (2 امتیاز)

کانال تلگرام ماندگار وب

  1. امیر خلجی مهر

   دوست خوبم تو ابزارک‌ها نمیشه از دستورات PHP استفاده کرد، البته افزونه‌ی زیر این امکان رو براتون فراهم میسازه
   wordpress.org/plugins/php-code-widget

  1. امیر خلجی مهر

   درود افشین عزیز
   این یک کد PHP هست و نیاز به انجام کار خاصی نیست، تنها باید مقدار کمی با PHP آشنا باشید تا بتونید کد رو تو جایی که مورد پسندتون هست، استفاده کنید
   اگه مبتدی هستید میتونید تو انجمن مطرح کنید تا دوستان شما رو راهنمایی کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

ماندگار وب - 1400