قوانین سرویس دهی

کلیه کاربران سرویس‌های هاستینگ ماندگار وب، پس از خریداری هر یک از سرویس‌ها موظف به رعایت کامل شرایط سرویس دهی در این شرکت می‌باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که ماندگار وب از سرویس آن‌ها استفاده می‌کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و ماندگار وب حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.mandegarweb.com برای خود محفوظ می دارد.

شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات و محصولات هاستینگ ماندگار وب

این توافقنامه ما بین “ماندگار وب”  و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشترک خطاب میشود) که در این توافقنامه “مشترک” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده میشوید، تنظیم شده و قابل اجرا می باشد. ورود به سایت ماندگار وب، خرید هریک از خدمات و یا محصولات ماندگار وب، استفاده از سرویسهای رایگان و غیر رایگان ماندگار وب و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با ماندگار وب و نمایندگان، کارمندان، مدیران و تمامی زیرمجموعه های ماندگار وب مستلزم پذیرش تمامی بخش های این شرایط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نمی‌باشید، خواهشمندیم هیچ یک از سرویس‌ها و خدمات ماندگار وب را خریداری ننمایید. چرا که خرید و یا سفارش هرکدام از محصولات و خدمات ماندگار وب، به معنی قبول این شرایط و قوانین از طرف شما خواهد بود.

۱- توافقنامه

مشترک متعهد میشود که تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را مطالعه کرده و رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات ماندگار وب را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات ماندگار وب انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی ماندگار وب مسترد نمی گردد. مشترک می پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات ماندگار وب مسئول خواهد بود که این موضوع را به ماندگار وب اطلاع دهد.

تبصره: استرداد وجه به مدت ۷ روز پس از خرید محصولات و تنها با ذکر دلیل منطقی (مانند وجود مشکل در سرویس) امکان پذیر خواهد بود.

۲- اسکریپت‌ها

مشتری موظف است به منظور نصب و استفاده از تمامی اسکریپت‌ها و سیستم‌های مدیریت محتوی (به جز سیستم مدیریت محتوی وردپرس) از ماندگار وب تاییدیه دریافت کند. در غیر این صورت و با مشاهده تخلفاتی مانند استفاده از اسکریپت‌های نال شده و غیرقانونی، سرویس مربوطه بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

۳- استفاده غیر قانونی

کاربران متعهد می‌شوند تمامی قوانین جاری کشور ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای ماندگار وب در کشورهای اروپایی، کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویس‌های ماندگار وب می‌بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است.

۴- مسئولیت کاربران

کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می‌باشند همچنین می‌بایست به حقوق سایر کاربران ماندگار وب احترام بگذارند. ماندگار وب حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران شده‌اند و یا با بی‌احترامی با کارکنان ماندگار وب برخورد‌ میکنند را برای خود محفوظ می‌دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۵- اطلاعات کاربران

مشترک موافقت می‌نماید که هنگام ثبت نام اطلاعات صحیح در اختیار ماندگار وب قرار دهد. همچنین کاربر موظف است اطلاعات خود را هنگام استفاده از خدمات و محصولات ماندگار وب در صورت تغییر بروز نماید. ماندگار وب برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده می‌نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا ماندگار وب شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد ماندگار وب به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید. ماندگار وب بنا به صلاحدید خود ممکن است از یک کاربر درخواست تایید هویت نماید در این حالت کاربر موظف می‌باشد نسبت به تایید هویت خود و مشخصات محل سکونت بر اساس نوع درخواست تایید هویت و محل سکونت ماندگار وب اقدام نماید در غیر این صورت تا زمان تایید هویت و محل سکونت کاربر حساب وی و تمامی خدمات مرتبط با آن معلق خواهد شد.

۶- بکاپ داده‌ها

ماندگار وب در سرویس میزبانی اشتراکی (معمولی، حجمی، پربازدید و نمایندگی) اقدام به تهیه نسخه پشتیبان بصورت دوره ای می‌نماید که بصورت مشخص در توضیحات هر سرویس درج شده است. اما به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات در کلیه سرویس‌ها با خود کاربران بوده و همه کاربران می‌بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای ماندگار وب نیز نگهداری نمایند.

درصورت عدم تمدید سرویس برای مدت طولانی، اطلاعات تنها برای 1 ماه نگهداری و پس از آن، بصورت اتوماتیک از روی سرور حذف خواهد شد.

لازم به توضیح است، برگرداندن بک‌آپ برای دو بار در طول سرویس دهی رایگان بوده و پس از آن مشمول هزینه خواهد بود.

سرورهای مجازی فاقد بک آپ می‌باشند، بنابراین درصورت نیاز به بک آپ گیری لطفا مراتب را با پشتیبانی هماهنگ نمایید.

۷- استفاده از منابع

هر سرویسی که به هر دلیل (مانند استفاده از سرور برای leech، استفاده از اسکریپت‌های مخرب یا مشکل دار، ارسال ایمیل بیش از حد مجاز و …)، بیش از حد متعارف از منابع (مانند CPU، Ram ،HDD و پهنای باند) استفاده کند متوقف (ساسپند) خواهد شد و کاربر موظف خواهد بود میزان مصرف سرویس خود را از منابع تا حد استاندارد کاهش دهد تا سرویس کاربر مجدد فعال گردد. ماندگار وب بسته به شرایط تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع خواهد بود به این صورت که هیچگاه سرویس کاربر نباید باعث ایجاد اختلال و یا ایجاد کندی و یا کاهش کیفیت سرویس کاربران دیگر گردد. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و یا سرعت سرور یا شبکه شود تا زمان رفع این مورد، متوقف خواهد شد. ماندگار وب در تمامی موارد این موضوع را با اخطار قبلی انجام می‌دهد تا سرویس کاربر متوقف نگردد اما در مواردی که این موضوع باعث ایجاد اختلال و یا کاهش کیفیت و سرعت سرویس کاربران دیگر و یا رساندن هر گونه ضرر به ماندگار وب گردد، ماندگار وب بدون اخطار قبلی سرویس کاربر را متوقف خواهد نمود و سپس اخطارهای لازم را برای کاربر ارسال می‌نماید تا کاربر نسبت به رفع مشکل سرویس خود اقدام نماید. در صورت تکرار این موضوع سرویس کاربر به طور کامل و برای همیشه قطع خواهد شد.

۸- کاربران مجاز

خرید و استفاده از خدمات سایت ماندگار وب، تنها برای کاربران مقیم ایران و تنها با آی‌پی ایرانی امکان‌پذیر است.


ماندگار وب - 1400