پوسته ماندگار دانلود

4.9/5 - (8 امتیاز)

با درود فراوان به دوستان گرامی

با توجه به نیاز کاربران وب پارسی، برای استفاده از پوسته‌های مناسب و استاندارد وردپرس، تیم طراحی ماندگار وب در نظر دارد برای رفع بخشِ کوچکی از نیاز این دوستان، تعدادی پوسته‌ی وردپرس را در موضوع‌های گوناگون، با کیفیت و کارایی بالا طراحی و بصورت کاملا رایگان در اختیار همگان قرار دهد که اولین پوسته‌ی آماده شده توسط این تیم، ماندگار دانلود نام دارد که در ادامه به معرفی و چگونگی استفاده از این پوسته خواهیم پرداخت.

همان‌طور که از نام ماندگار دانلود پیداست این پوسته‌ی وردپرس مناسب سایت‌های دانلودسنتر می‌باشد که بصورت سه‌ستونه و همراه با ویژگی‌های فراوان طراحی گردیده است. پس از دریافت پوسته ماندگار دانلود از پایین‌ترین بخش این نوشته، نسبت به بارگذاری آن از طریق هاست وردپرس و یا پیشخوان وردپرس خود اقدام کنید.

پس از بارگذاری و فعال کردن پوسته ماندگار دانلود، چنانچه افزونه‌ی WP-PostViews در میان افزونه‌های فعال شما نباشد، پیغامی را برای نصب و یا فعال کردن این افزونه دریافت خواهید کرد که پس از اجرای درخواست، افزونه‌ی WP-PostViews بصورت خودکار از مخزن وردپرس بر روی سایت وردپرسی شما نصب خواهد شد. لازم است بدانید این افزونه برای شمارش تعداد بازدید نوشته‌های شما کاربرد دارد و پیشنهاد می‌شود نسبت به نصب و فعال سازی آن اقدام کنید.

پوسته ماندگار دانلود بصورت کاملا واکنش‌گرا (Responsive) طراحی گردیده است و بیشتر بخش‌های این پوسته براحتی از پنل تنظیمات آن قابل مدیریت کردن هستند که در زیر به معرفی و چگونگی پیکربندی، پنل تنظیماتی پوسته ماندگار دانلود خواهیم پرداخت. (پنل تنظیمات از افزونه‌ی رایگان OptionTree قدرت گرفته است که در آینده به معرفی و چگونگی ایجاد آپشن‌های قدرتمند با کارایی بالا در پوسته‌های وردپرسی خواهیم پرداخت.)

افزونه option tree

همگانی

این برگ شامل آیتم‌های توضیح کوتاه درباره‌ی سایت، فاویکون، شناسه فیدبرنر و گزارش لینک خراب می‌باشد.

توضیح کوتاه درباره‌ی سایت می‌تواند یک شعار و یا توضیح مختصری در مورد سایت شما باشد، خروجی این زمینه در سربرگ پوسته ماندگار دانلود استفاده شده است.

فاویکون، همان تصویر کوچکی است که در کنار آدرس سایت نمایش داده می‌شود و کاربر براحتی با این گزینه می‌تواند فاویکون مورد پسند خود را بارگذاری و نمایش دهد. پیشنهاد می‌شود اندازه‌ی تصویر فاویکون 16×16 پیکسل باشد.

شناسه فیدبرنر برای استفاده از خبرنامه پوسته ماندگار دانلود در نظر گرفته شده است، شما می‌بایست ورودی این زمینه را از فرمی که سرویس فیدبرنر بصورت پیش‌فرض در اختیار شما قرار داده است، پُر کنید، برای نمونه در فرم زیر که توسط سرویس فیدبرنر ارایه شده است mandegarweb باید درون فیلد شناسه فیدبرنر در تنظیمات پوسته قرار گیرد:

<form style="border:1px solid #ccc;padding:3px;text-align:center;" action="https://feedburner.google.com/fb/a/mailverify" method="post" target="popupwindow" onsubmit="window.open('https://feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=mandegarweb', 'popupwindow', 'scrollbars=yes,width=550,height=520');return true">
<p>Enter your email address:</p>
<p><input type="text" style="width:140px" name="email"/></p>
<input type="hidden" value="mandegarweb" name="uri"/>
<input type="hidden" name="loc" value="en_US"/>
<input type="submit" value="Subscribe" />
<p>Delivered by <a href="https://feedburner.google.com" target="_blank">FeedBurner</a></p>
</form>

گزارش لینک خراب گزینه‌ای است برای انتخاب یک برگه در سایت شما با کاربرد معرفی لینک‌ها و یا نوشته‌های مشکل‌دار توسط کاربران.

سربرگ

این برگ شامل آیتم‌های لوگوی سربرگ، نشانی رایانامه و شماره تلفن می‌باشد.

لوگوی سربرگ را پیشنهاد می‌شود در اندازه‌ی 75×312 پیکسل بارگذاری کنید، چنانچه اندازه‌ی دیگری مورد پسند شما می‌باشد باید اندازه‌ی گفته شده را در فایل logo-top.php در پوشه‌ی inc به اندازه‌ی دلخواه خود تغییر دهید تا لوگو در اندازه‌ی مناسب توسط مرورگر به نمایش درآید.

نشانی رایانامه و شماره تلفن نیز در سربرگ پوسته ماندگار دانلود به نمایش در خواهند آمد که در صورت عدم وارد کردن مقادیر، این بخش‌ها به نمایش در نخواهند آمد.

فهرست

همان‌گونه که از نام این برگ پیداست کارایی آن پیوسته با فهرست وردپرس در سایت می‌باشد، بصورت پیش‌فرض برای منوی این پوسته دانلودی وردپرس آیتم‌هایی با نام‌های: نرم‌افزار، بازی، اندروید، موسیقی، فیلم و برگه تماس در نظر گرفته شده است. برای نمایش شاخه و زیرشاخه‌های هر آیتم شما باید دسته‌ی مادر را در تنظیمات پوسته مشخص سازید، برای نمونه دسته‌ی فیلم و سریال باید برای آیتم فیلم، انتخاب شود. (چنانچه نیاز به شخصی سازی و اضافه کردن آیتم‌های دیگری دارید، می‌بایست کدهای پوسته را ویرایش کنید)

اسلایدر

این برگ برای مدیریت کردن اسلایدر قالب ماندگار دانلود در نظر گرفته شده است که در آن گزینه‌هایی همانند: فعال و غیرفعال کردن اسلایدر، سرعت انیمیشن اسلایدها و افزودن اسلاید را تماشا خواهید کرد. پیشنهاد می‌شود برای کاهش پیدا نکردن سرعت لود سایت از اسلایدهای کمتری بهره ببرید.

پست ثابت

در سایت‌های دانلودسنتر تبلیغات جایگاه ویژه‌ای دارد، همان‌گونه که می‌دانید بیشتر سایت‌های دانلودی بخشی را بصورت ثابت برای تبلیغات ویژه‌ی خود در نظر گرفته‌اند که ما نیز این امکان را در پوسته ماندگار دانلود گنجانده‌ایم که کاربران بتوانند محصولی را بصورت ویژه در دید کاربران قرار دهند.

پاورقی

در برگ پاورقی آیتم‌های لوگوی پاورقی، متن کپی رایت و درباره را تماشا خواهید کرد.

لوگوی پاروقی پیشنهاد می‌شود در اندازه‌ی 75×75 پیکسل بارگذاری شود.

متن کپی رایت و درباره نیز ورودی‌های متنی می‌گیرند.

تبلیغات

برگ تبلیغات در پنل تنظیمات پوسته ماندگار دانلود برای مدیریت کردن چهار جایگاه تبلیغاتی در نظر گرفته شده است.

تبلیغات متنی در ستون کناری سمت راست پوسته قرار داده شده است.

تبلیغات زیر اسلایدر هم مناسب برای نمایش 2 و یا 4 بنر با اندازه‌ی 60×468 پیکسل می‌باشد.

تبلیغات نوارکناری راست مناسب برای نمایش بنر با اندازه‌ی 203×270 پیکسل می‌باشد.

تبلیغات نوارکناری چپ نیز مناسب برای نمایش 2 و یا 4 بنر با اندازه‌ی 240×120 پیکسل می‌باشد.

شبکه‌های اجتماعی

این برگ برای مدیریت پیوند خوارک سایت و پیوند حساب‌های کاربری شما در شبکه‌های اجتماعی همانند: تویتر، گوگل پلاس، فیسبوک و اینستاگرام می‌باشد که آیکون rss و شبکه‌های اجتماعی در سربرگ و پاورقی پوسته ماندگار دانلود نمایش داده خواهد شد.

Css / Js

این برگ برای شخصی سازی پرونده‌های سی‌اس‌اس و جاوا اسکریپت در نظر گرفته شده است، شخصی‌سازی‌های شما پیوسته با فایل‌های Css در سربرگ و شخصی‌سازی‌های شما پیوسته با جاوا اسکریپ در پاورقی پوسته بارگذاری خواهد شد. تنها نکته‌ی مهم در استفاده از این ویژگی آن است که دستورات سی‌اس‌اس و یا جاوا اسکریپت بدون تگ آغازین و پایانی این دو سند وارد شوند، برای نمونه وارد کردن کدها به شکل زیر نادرست است:

Css

<style type="text/css">
.example {}
</style>

javascript

<script type="text/javascript">
document.getElementById("demo").innerHTML = "example";
</script>

آموزش قرار دادن لینک‌های دانلود

با فعال کردن پوسته ماندگار دانلود جعبه‌ای با عنوان “تنظیمات برای پست” به برگه‌ی افزودن نوشته اضافه خواهد که توسط آن قادر خواهید بود لینک‌های پیوسته با نوشته را در جعبه دانلود همان نوشته قرار دهید.

جعبه دانلود

ابتدا به تصویر بالا توجه فرمایید.

همان‌گونه که در تصویر آمده است، برای قراردادن لینک دانلود ابتدا بر روی آیکون “فهرست نقطه‌ای” کلیک کرده و سپس نام فایل و یا پارت‌های دانلودی را وارد می‌نماییم و در پایان آیتم و یا آیتم‌های فهرست نقطه‌ای را لینک‌دار می‌کنیم.

نکته‌ی مهم: برای استفاده از پوسته ماندگار دانلود نیاز هست لودر انکودر سورس گاردین بر روی سروری که سایت شما را میزبانی می‌کند نصب باشد، چنانچه پس از فعال سازی پوسته، هشداری را پیوسته با نصب لودر دریافت کردید، موضوع را با پشتیبانی هاستینگ خود در میان بگذارید.

امیدواریم این پوسته‌ی رایگان مورد پسند شما دوستان وردپرسی قرار گرفته باشد و در آینده با پوسته‌های دیگری در خدمت شما دوستان خواهیم بود.

دریافت پوسته ماندگار دانلود

4.9/5 - (8 امتیاز)

کانال تلگرام ماندگار وب

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   باید کدهای پیوسته با جعبه دانلود در پوسته‌ی پیشین را به پوسته‌ی تازه منتقل کنید.

  1. امیر خلجی مهر

   تو برنامه‌هامون موضوع‌های گوناگونی هست، اما ارایه‌ی کارهای رایگان نیاز به برنامه‌ریزی و زمان آزاد داره.

 1. امنیت شبکه

  سایت رو راه اندازی کنیم کاملا شبیه دمو میشه یا باید ایمپورت کنیم؟؟؟شمارنده ی صفحه و ویجت ها هستن یا باید ایمپورت شن؟؟چطوری میشه کاری کرد از ووکامرس هم پشتیبانی کنه؟؟

  1. امیر خلجی مهر

   خیر نیازی به ایمپورت کردن چیزی نیست
   کلا در چند دقیقه میتونید پوسته رو پیکربندی کنید.
   باید با توابع ووکامرس آشنایی داشته باشید و پوسته رو با ووکامرس سازگار کنید، میتونید “آموزش تبدیل پوسته به ووکامرس” رو در گوگل جستجو کنید و یا انجامش رو به شخصی بسپارید.

 2. امنیت شبکه

  ممنون پس کد های wp post views هم تنظیم شدست و نیازی به تنظیم نیست؟؟؟ببخشید اینقدر سوال میکنم اخه وقتی یک قالب رو دانلود میکنم و میخوام استفاده کنم شبیه کردن اون به دموی پر زرق و برق یه مشکل بزرگه!ممنون

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش میکنم
   هر موردی که در دمو تماشا میکنید در پوسته‌ای که دریافت میکنید گنجانده شده، اگر افزونه‌ی نام برده را نصب داشته باشید که هیچ، در غیر اینصورت پوسته برای شما پیامی را چاپ خواهد کرد و بصورت خودکار افزونه نصب خواهد شد.

 3. صادق افشاری

  سلام واقعاً فوق العاده س
  خدا قوت
  به زودی سایتم رو با این قالب به روز می کنم.

  مدیریت گروه آموزشی فایل سبز
  http://www.filesabz.com

 4. ARMIN

  من نصبش کردم و فعالش کردم و بعد از این که سایتم رو باز می کنم مینویسه
  PHP script ‘/home/vol3_4/gigfa.com/gigfa_18360580/1sootdl.ir/htdocs/wp-content/themes/mandegar-dl/inc/action.php’ is protected by SourceGuardian and requires a SourceGuardian loader ‘ixed.5.6.lin’ to be installed.

  1) Click here to download the required ‘ixed.5.6.lin’ loader from the SourceGuardian site
  2) Install the loader to /usr/local/php56/
  3) Edit /etc/php56/php.ini and add ‘extension=ixed.5.6.lin’ directive
  4) Restart the web server
  اینم آدرس سایتم
  http://www.1sootdl.ir

  1. امیر خلجی مهر

   نکته‌ی مهم: برای استفاده از پوسته ماندگار دانلود نیاز هست لودر انکودر سورس گاردین بر روی سروری که سایت شما را میزبانی می‌کند نصب باشد، چنانچه پس از فعال سازی پوسته، هشداری را پیوسته با نصب لودر دریافت کردید، موضوع را با پشتیبانی هاستینگ خود در میان بگذارید.

 5. ARMIN

  یعنی می گید که اون فایل رو دانلود کنم بعد رو فایل منیجر هاستم آپلود کنم و بعد با دیتابیس هاست نصبش کنم؟

  1. امیر خلجی مهر

   آرمین جان این یه کار تخصصی هست که نیاز هست مدیر سرور اینکارو براتون انجام بده، جدا از بحث نصبش، شما بعنوان یوزر دسترسی برای نصب این لودر رو ندارید.
   بهتره به پشتیبانی تیکت بزنید و بفرمایید که “لودر انکودر سورس گاردین” رو روی سرور نصب کنند.

  1. امیر خلجی مهر

   آرمین عزیز گفتم مدیر سرور نه مدیر سایت
   شما دسترسی به هاست دارید و دسترسی به سرور هم تنها برای مدیر سرور مهیا هست، برای نصب این انکودر هم باید مدیر سرور اقدام کنه و مدیر سایت یا هاست کاری از دستش بر نمیاد.
   لطفا یه تیکت به پشتیبانی هاستینگ بزنید، خودشون در جریان چنین مواردی هستند.

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش می‌کنم
   اگر پس از درخواست کاری انجام نداند؛ از طریق فرم تماس ماندگار وب، درخواست‌تون رو ارسال کنید تا پیگیری کنیم براتون.
   شاد و پیروز باشید

 6. m1410

  واقعاً تشکر و خدا قوت
  میشه گفت کار عالی کردید که به رایگان قالب رو ارائه دادید
  تو مارکت های اینرانی هم این شاهکار رو به رایگان قرار بدید یا پولی
  خسته نباشید و تشکر

 7. m1410

  با سلام و خسته نباشید
  اقا اگر میشه یه باکس هم برای راهنمای نصب/دانلود بزارید چون یه پوسته دانلودی هست میگم با تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   سپاس از پیشنهاد شما، اما این ویژگی حالت سفارشی دارد و بیشتر بسته به تمایل مدیر سایت‌ها در پوسته استفاده می‌شود، در کل مورد دشواری نیست و خود کاربر میتواند نسبت به اضافه کردن آن اقدام کند.

 8. m1410

  با تسکر از جواب شما
  اقا این اسلایدر هم جالب نیست چرا که خیلی بزرگه
  نوع دیگری اسلایدر میشه رو پوسته سوار کرد ؟
  چ طور باید باک های دیگری به قسمت ادامه مطلب اضافه کنم مثل راهنمای نصب یا …..

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش می‌کنم
   صد در صد میشه، تنها فایل js پیوسته با اسلایدر رو باید از فایل فانکشن پاک کنید، یعنی خط زیر:
   wp_enqueue_script ('bxslider', get_stylesheet_directory_uri() . '/js/jquery.bxslider.min.js', array() );
   و کدهای html که تو فایل slider-top و تو پوشه inc هست
   پس از اون میتونید از اسلایدر مورد پسند خودتون استفاده کنید.
   برای اضافه کردن باکس هم نیاز به ویرایش فایل single هست، در کل شما اگه با ویرایش کدها آشنایی داشته باشید هر ویژگی‌ای رو میتونید به پوسته اضافه کنید.

 9. فتح اله زاده

  سلام
  قالب قشنگیه من تمام مراحل رو رفتم و نصب کردم ولی متاسفانه صفحه اصلی سایتم سفیده و هیچی دیده نمیشه

  اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
  دامینم
  irkanoon.ir

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   نباید مشکلی وجود داشته باشه
   پوسته تو تابع wp_head دچار مشکل شده که باید دقیق‌تر بررسی بشه
   می‌تونید از طریق برگه تماس یوزر و رمز هاست و وردپرس‌تون رو برای بررسی ارسال کنید.

  1. امیر خلجی مهر

   مشکل به خاطر بروزنبودن وردپرس شما بود که یک تابع اجرا نمی‌شد.
   مشکل حل شد
   شاد و پیروز باشید.

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش می‌کنم
   مسیر: پیشخوان > نمایش > تنظیمات پوسته > اسلایدر / باید فعال بشه – ON
   پس از اون باید برای اسلایدر از همون مسیر تصویر اضافه کنید، توسط دکمه‌ی آبی رنگ – افزودن

 10. فتح اله زاده

  من از اولش همون کار رو انجام دادم ولی اسلایدر ظاهر نمیشه
  در ضمن قسمت فهرست من هم جایگزین فهرست خودش نمیشه

  1. امیر خلجی مهر

   می‌تونید از برگه تماس دسترسی به هاست و پیشخوان رو ارسال کنید تا بررسی کنم.
   این پوسته برای سایت‌های “دانلود سنتر” مناسب هست که فهرست این پوسته بر اساس موضوعات این سایت‌ها آماده گردیده است و از تنظیمات پوسته پیکربندی می‌شود.
   برای اینکه بتوانید فهرست دیگری را بکار گیرید باید کدهای پوسته ویرایش شود.

 11. فتح اله زاده

  فرستادم براتون
  سایت منم دانلود سنتر هست ولی آموزشی درسی و غیر درسی رو شامل میشه و باید فهرست و عوض کنم
  لطف می کنید

 12. ARMIN

  سلام.
  من هر کاری می کنم تا زیر دسته های بازی و نرم افزار و… دسته بیارم نمیشه.
  حتی میرم یه دسته مثل بازی اکشن درست می کنم و مادر اون رو “بازی” قرار می دم ولی فایده ای نداره.
  ممنون میشم اگه جوابمو بدید.
  با تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   باید از مسیر پیشخوان > نمایش > تنظیمات پوسته > فهرست / دسته‌ی مادر رو انتخاب کنید، برای نمونه در آیتم نرم‌افزار(در منو) باید دسته‌ی مادر نرم‌افزار رو انتخاب کنید.
   در ضمن اگر اون دسته نوشته‌ی نداشته باشه احتمالش خیلی زیاد هست که تو منو نمایش داده نشه.

 13. رضا

  سلام.
  این پوسته زیباست در عین حال شک بر انگیز.
  قسمت هایی که کد شدن چی به کار رفته باشه خوبه
  در خوشبینانه ترین حالت لینک سایت شماست که سئو سایت مارو پایین میاره.

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   در آسوده‌ترین حالت می‌تونید ازش استفاده نکنید، چون هیچ اجباری برای این‌کار وجود نداره.
   اون لینک هم “زمان و انرژی” رایگانی هست که برای این‌کار گذاشته شده!

 14. ARMIN

  سلام ببخشید که من دوباره مزاحمتون شدم.
  مشکل خیلی بزرگی دارم.
  من مطلب رو نوشتم و با استفاده از filezilla فایل APK رو که می خواستم آپلود کردم ولی وقتی تو باکس دانلود میزنم رو لینک به جای اینکه دانلود کنه username و password می خواد.
  لطفا ، آقای خلجی مهر اگر راهکاری دارین راهنماییم کنید.
  پسورد ftp رو می خواد.
  ممنون میشم.

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   آرمین عزیز اما این مشکل هیچ ارتباطی به پوسته نداره و باید پشتیبان هاست موضوع رو بررسی کنه.

 15. ARMIN

  ببخشید من تیکت دادم و ارسال کردم حالا اونا تو کجا به من جواب میدن؟
  یا خودشون بررسی و حل میکنن؟

  1. امیر خلجی مهر

   تو همون جایی که تیکت دادید، بستگی به نوع پشتیبانیشون داره، ممکنه حل کنند و ممکنه حتی پاسخ هم ندند.
   تو انجمن هم می‌تونید مطرح کنید:
   http://forum.wp-parsi.com/

 16. محمد

  سلام.
  قالب خوبیه.
  اما ی تغییری میخوام تو قالب انجام بدم نمیشه.
  میخوام بجای اون آیکنی ک کنار عنوان پست قرار گرفته، تصویر شاخص پست باشه.
  رفتم تو article-header و این خط رو

  با این کد عوض کردم

  ”.get_the_title(),’title’ => ”.get_the_title().”));
  } else { ?>

  تصویر شاخص اومد اما عنوان جابجا شد و یکم بهم ریخت.
  ممنون میشم اگه بگین جچور باید درستش کنم.
  اگه یه استایلی هم به عکس بدین مثلاً مربع یا دایره بشه و یه استروک دورش بگیره ک عالی میشه.
  ممنون.

 17. محمد

  کدها بعضیاش حذف شد |:
  این
  i class=”title-icon” /i
  عوضش کردم با این
  php if ( has_post_thumbnail() ) {
  the_post_thumbnail(‘secound-thumb’, array( ‘alt’ => ”.get_the_title(),’title’ => ”.get_the_title().”));
  } else { ?>
  i class=”title-icon” /i

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   پوسته رو از نو بارگذاری کنید، برای پیاده کردن چیزی هم که میخواید، مشکل را در انجمن مطرح کنید تا دوستان بررسی و پاسخ بدهند:
   http://forum.wp-parsi.com/

 18. مجمع طراحان وب و گرافیک

  سلام
  تبریک قالب خوبی طراحی کردید
  خوشحال میشیم قالبتون رو در سایت مجمع طراحان قرار بدید

  dwgir.com

  مجمع طراحان وب و گرافیک ایران

 19. مجمع طراحان وب و گرافیک ایران

  ممنون میشم خودتون در سایت قرار بدید
  تا حق کپی رایت رعایت شه و بدونن که این حرکت قشنگ که قالب سالم و عالی رو ماندگار وب رایگان منتشر کرده
  و اگه کسی سوالی در موردش داشت شما جوابشونو بدید.
  dwgir.com

  1. امیر خلجی مهر

   دوست خوبم من زمان آزاد کمی دارم، لطفا خودتون زحمت محتوا و بارگذاریش رو بکشید
   مشکلی نداره با ایمیل من اکانتی ایجاد کنید و با یوزر خودم منتشر کنید.
   tansu68@live.com

 20. روحالله محمدزاده

  سلام
  ممنون بخاطر این پوسته عالی !

  فقط یکی از کاربران در کامنتی به این موضوع اشاره کردن که بخاطر وجود لینک سایت شما در قسمتی از پوسته ، سئو سایت میاد پایین ، در این مورد توضیحی میدید ؟در حدی که متوجه بشم واقعا چطوریه این مورد ( : و تاثیر زیادی داره ؟
  تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   درود، خواهش می‌کنم دوست من
   اونطور که ایشون جو دادند نیست، در همه‌ی پوسته‌ها نام و لینک طراح قرار داره

 21. روحالله محمدزاده

  سلام
  الان برای ارسال دیدگاه توی این قالب باید وارد اکانت کاربری شد ، باید چیکار کرد که همه بتونن کامنت بزارن و نیاز به لاگین کردن توی اکانت خاصی نباشه ؟
  تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   در مسیر پیشخوان > تنظیمات > گفت‌و‌گوها، تیک گزینه‌ی “کاربران باید نام‌نویسی کرده باشند و وارد شده باشند تا بتوانند دیدگاهشان را بنویسند” برداشته بشه.

 22. مجمع طراحان وب و گرافیک

  سلام خدمت دوست عزیز
  اکانتی با ایمیل شما ایجاد شد.
  و قالب شما با اون اکانت در مارکت سایت مجمع قرار گرفت

  http://goo.gl/lxcNn0

 23. روحالله محمدزاده

  اگه در حد همین بودن لینک طراح در قالب هست که ما چاکر شما هم هستیم ( :
  خیلی ممنون بخاطر پاسختون .

 24. روحالله محمدزاده

  البته اگه بیشتر از حد همین بودن لینک طراح در قالب هم باشه بازم ما چاکر شما هم هستیم ( :
  چون قالب بسیار عالی هست .

 25. روح الله محمدزاده

  سلام
  چجور میشه آیکون های منوهای بالای صفحه رو تغییر داد ؟
  عنوان اونها توی فایل php ادیت زدم ، اما راهی برای تغییر آیکون ها پیدا نکردم …
  لطف میکنید راهنمایی کنید .

 26. سعید

  سلامو خسته نباشید،ببخشید چطور میشه ایکون های بازی،نرم افزار،موسیقی و فیلم رو اسماشونو عوض کرد یا حتی پاکشون کرد؟؟؟؟

 27. سعید

  سلام دوباره،ببخشید من از وقتی ک این پوسته رو نصب کردم سئویه سایتم خیلی افتضاح شده،باید چ کارش کنم نمیخوام پوسته رو عوض کنم چون خیلی خوبه

  1. امیر خلجی مهر

   درود سعید جان
   میشه بگید رو چه حسابی؟
   همه‌ی موارد پیوسته با سئو در طراحی این پوسته در نظر گرفته شده

 28. سعید

  اخه من الکسا ام تا قبل از اینکه پوسته رو نصب کنم 8 میلیون بودمو داشتم کمترم میشدم،ولی الان روی9میلیونه و روز ب روز داره بیشترم میشه.
  حالا شایدم ایراد از خو من باشه نه از پوسته ی شما

  1. امیر خلجی مهر

   سعید جان بالا و پایین شدن الکسا ارتباطی با سئوی پوسته نداره و اگر جستجو کنید، این مشکل برای خیلی از کاربران بوجود میاد.

  1. امیر خلجی مهر

   نیازی به انجام کار خاصی نیست، تنها باید طبق آموزشی که در همین نوشته ارایه شده، لینک‌های دانلود رو در ادیتور قرار بدید.

 29. حسین

  سلام
  تصویرشاخص رو در این قالب چوری فعال کنم تو وسط که مطالب رو میاره تصویر شاخصص فعال نیس چیکار کنم

 30. محمد

  سلام.
  چطور میتونم لوگوی هدر رو یکسانت ببرم بالاتر؟ تو کد ها گشتم چیزی پیدا نکردم.
  لوگویی ک انتخاب کردم یکم بزرگتره و مقدار width رو تو logo-top.php بیشتر کردم. برا همین از پایین زده بیرون. یکم لوگو بره بالاتر حل میشه.

 31. سعید

  ببخشید من پوسته ی شما رو نصب کرده بودم ولی برا مدت کوتاهی برش داشتم و خواستم دوباره نصب کنم ک این خطا رو داد باید چ کنم:
  http://8pic.ir/images/uvqh63bhqedao8xnj7qx.jpg

  1. امیر خلجی مهر

   سعید عزیز این مشکل هیچ ارتباطی با پوسته نداره و پیوسته با وردپرس یا فضای هاست شما هست
   چنانچه احتمال میدید از سمت پوسته هست میتونید پوسته را از طریق هاست آپلود کنید.

 32. novin

  درود
  دوست عزیز زمانیکه این قالب رو فعال میکنم متاسفانه صفحه سفید میشه
  در پاسخ دوستی نیز فرموده بودین یکی از توابع مشکل داره و دسترسی ازشون گرفتین و فرمودین با بروزرسانی وردپرس مشکل حل شد. اما من بروزرسانی هم کردم مشکل رفع نشده به همین منظور امکانش هست راه حل رو پابلیک بفرمایید؟
  با سپاس

  1. امیر خلجی مهر

   در پشتیبانی شرکتی که هاست گرفتید، تیکت بزنید و بپرسید که آیا loader انکودر سورس گاردین بر روی سرور نصب هست یا خیر؟

  1. امیر خلجی مهر

   این یک پیش نیاز برای نصب پوسته هست که حتما باید در سرور فعال باشه
   چنانچه حل نشد، دسترسی میدید براتون اوکیش میکنیم.
   شاد و پیروز باشید/

 33. حمید

  با سلام من می خواهم نسخه ی بدون کد شده را بگیرم باید چه کار کنم؟
  بعدش در اون نسخه می خوام نامی از ماندگار نباشه تا سئو بالا بره

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   هزینه دریافت نگارش کدنشده 35 هزار تومن هست، در صورت تمایل از فرم تماس ارتباط برقرار کنید.

 34. محمد

  درود دگربار
  دوست گرامی هاستینگ اعلام کرد که این لودر نصب هست. با اینحال با نصب و فعالسازی صفحه کاملا سفید میشه. راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  1. امیر خلجی مهر

   انجام شد
   در ضمن مشکل از php هاست شما هست که یکسری از توابع رو ساپورت نمیکنه.
   شاد و پیروز باشید/

  1. امیر خلجی مهر

   ارتباطی به شما نداره یعنی دسترسی مدیر سرور لازم هست
   اگه سرویس رو ماهانه گرفتید، میتونید از سرویس هاست خودمون استفاده کنید، سرعت و کیفیتش از سرویس کنونی شما بهتر هست، همه ی پلنها نیز پشتیبانی رایگان وردپرس دارند.

  1. امیر خلجی مهر

   خیر، میتونید از پوسته استفاده کنید
   تنها به خاطر مشکل php فایلهای جی اس در هدر سایت لود میشوند که مقداری سرعت سایت ممکن هست بیشتر شود که مورد بخصوصی نیست

   وقت بخیر

 35. حسن

  با سلام من این پوسته را از اینترنت دانلود کردم فکر کنم از سایت اسکریپت ها در قسمت ویرایش کدها نوشته بود با پرداخت 35 هزار تومن قالب اصلی را بخرین اومدم توی این سایت خودتون تا اگه خریدنی هست از خود سایت خودتون بخرم ولی انگار رایگانه ؟ درسته ؟ چون توی این قالبی که من دارم کد گذاری شدس

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   بله پوسته رایگان است و پاورقی نگارش رایگان این پوسته کد شده است. در صورت تمایل برای خرید پوسته را با دقت کامل بررسی کنید و از برگه تماس با ما در ارتباط باشید.
   شاد و پیروز باشید.

 36. حسن

  با سلام
  شرمنده دوباره مزاحم میشم
  سه تا نکته یا سوال دارم خدمتتون
  1 – دکمه تایید عضویت در خبر نامه ( اون دکمه زرد رنگه ) در حالت دموی از کادر پایین افتاده !! آیا باید خودمون در css ویرایشش کنیم یا تو صحفه نمایش من اینطوریه یا اصلا به همین شکل کد نویسی شده ؟
  2 – میخواستم بگم وقتی صحفه رفریش میشه این تصویر میاد ولی زود هم میره ( ایا این گزینه فقط در نسخه پولی این قالب هست یا باید تنظیماتی را انجام دهیم )
  http://s8.picofile.com/file/8281411526/123.jpg

  3 – دکمه ای که در هدر موضوعات را باز میکنه میشه یه کادر دیگه بیاریمش پایین بیاد کنار ایکون های شبکه های اجتماعی ؟
  4 – من تبلیغات متنی را به صحفات سایت تغییر دادم میخواستم بدونم اگه با کد ثابتش کنم که با اسکرول بالا و پایین بشه خوبه یا بد میشه ؟

  در کل دمتون گرم خیلی خیلی هم گرم پوسته خیلی نازیه و هم اکنون روی سایتم که یه سایت موسیقی هست پوسته نصبه :)) bo2bo3.com

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   1. احتمالا مانیتور شما کوچک هست، در دمو چنین موردی ندیدم اما اگر مشکلی هم باشد از css قابل حل شدن هست.
   2. این منوی پوسته هست، چه در حالت رایگان و چه در حالت غیررایگان وجود دارد. (به مسیر: نمایش > تنظیمات پوسته رفته و تغییرات را ذخیره کنید)
   3. در سربرگ این پوسته (نوار قرمز رنگ)، آیکونهای شبکه های اجتماعی وجود دارد، پیش نمایش را تماشا کنید.
   4. سلیقه‌ای و تصمیم شخصی است.

   قربان شما

 37. حسن

  من هر کاری کردم این منوی که عکسشو فرستادم نمیاد برام داخل تنظیمات پوسته هم مکانی وجود نداره برای این کار که اون منو را فیکس کنه فقط در قسمت فهرست در تنظیمات میشه دسته بندی ها را عوض کرد نمیدونم مشکل از کجاست ؟ چک میکنید یه بار ادرس را
  www.bo2bo3.com

  1. امیر خلجی مهر

   دوست عزیز باید به تنظیمات پوسته برید و برای هر دسته (اندروید، فیلم و…) یک دسته بندی رو انتخاب کنید.
   یعنی اون منو ثابت هست و تنها لینکهاش قابل تغییر هست
   برای اینکه مثله سایر پوسته ها از مسیر فهرستها کنترلش کنید باید بدید کسی کدهای منوی پوسته رو براتون ویرایش کنه.

 38. حسن

  اقا کلا شرمنده تازه فهمیدم پوسته هیچ مشکلی نداره و مشکل از صحفه نمایش من هست ( باورتون نمیشه تازه فهمیدم پوسته 3 ستونه هستش اونم پس از 5 روز) روی اینترنت اکسپلور امتحان کردم قالب به خوبی به نمایش در اومد روی کروم هم بزرگنمای را به 80% که رسوندم همه چیز اوکی بود
  دمتون گرم

 39. سامان

  سلام میخواستم برچسب‌ها را از فوتر حذف کنم ولی در ابزارک ها نیست که حذفش کرد و تو قالب کد شده چطور میتونم حذفش کنم ممنون.

  1. امیر خلجی مهر

   سامان جان، فداتون بشم، شما با این فایل چیکار دارین
   کدی که دادم رو تو مسیر زیر باید بگذارید:
   پیشخوان > نمایش > تنظیمات پوسته > css / js > سی اس اس

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش میکنم سامان جان، بله، چون نشانی سایت شما رو نداشتم اون مقدار رو از دموی پوسته زدم
   شاد و پیروز باشید.

 40. فنی کارا

  با عرض سلام و احترام خدمت بزرگوارانی که این قالب وردپرس را تولید کرده اند.
  بنده این قالب را بر روی سایت
  http://fanikara.com
  نصب کرده ام، اما همانطوری که قابل مشاهده است، اسلایدر کار نمی کند و عکس ها زیر هم می آیند!
  اگر راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون خواهم شد.

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   برای این هست که شما نام پوشه‌ی پوسته را تغییر داده‌اید. نام پوشه پوسته باید mandegar-dl باشد.
   شاد و پیروز باشید

 41. فنی کارا

  بسیار بسیار بسیار ممنون از راهنمایی تون.
  بهترین آرزوها رو برای شما عزیزان در ماندگار وب دارم.

 42. حسن

  با سلام خدمت استاد عزیز
  من میخواستم باکس دانلود اختصاصی به خور را داشته باشم چون سایتم دانلود موزیکه و اون باکسی که میخوام داشته باشم به این ادرس می باشد
  http://blog-theme.ir/demo/codex/dl-media-box/
  اینم ادرس اموزشش
  http://blog-theme.ir/the-download-box-for-professional-music-sites/
  ولی نمیدونم چرا هر کاری میکنم شبیه دمو نمیشه ولی همین کد ها را افلاین توی دریمریور صحیح نشون میده
  من css های فایل را تو تنضیمات بخش css ریختم بازم کار نمیکنه
  ایا ممکنه این هدم هماهنگی از برنامه نویسی قالب باشه یا مشکل از منه ؟
  اینم ادرس دموی نشان دادن در سایت من
  http://www.bo2bo3.com/14588/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D9%87-%D8%AF%D9%84-%D8%A8%D9%84%D8%A7-%D8%B4%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87.html
  بازم تشکر از قالب زیباتون

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   حسن جان مشکل را باید در انجمن مطرح کنید دوست من:
   http://forum.wp-parsi.com/
   اگر زمانم آزاد بود خوشحال میشدم کمکی کرده باشم
   شاد و پیروز باشید.

 43. روح الله محمدزاده

  سلام
  بنده متاباکس هایی برای وارد کردن متن به ادیتور وردپرس اضافه کردم ، حالا باید چیکار کنم تا بتونم اونها رو در قالب نمایش بدم ؟ کدوم فایل قالب رو ادیت بزنم ؟ لطف میکنی توضیح بدید . تشکر
  _________

  و توی گشت و گذار اینترنتی به این سایت برخوردم که این قالب رو به فروش گذاشته بودن …
  لینک :
  http://dayatheme.ir/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF/

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   خروجی متاباکس خود پوسته در پوشه inc و در فایل post-boxs قرار داده شده است.
   در سایت دایا تم نیز محصول به عنوان رایگان قرار داده شده و کاربران پس از لاگین کردن در این سایت، میتوانند محصول را بصورت رایگان دریافت کنند، همه محصولات در این سایت حتما باید قیمتی را برای نمایش داشته باشند.

 44. روح الله محمدزاده

  ببخشید ، در کامنت قالب ، “لطف میکنید” به اشتباه ” لطف میکنی” نوشته شد … بی ادبی تلقی نشه (:

 45. aryxgraphy

  درود و ممنون بابت قالب عالی ، امکانش هست فهرست های بالا رو زیاد کنم و به دسته بندی اضافه کنم ؟!

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   باید با css آشنایی مختصری داشته باشید، اگر چنین نیست، مشکل را در انجمن مطرح کنید:
   http://forum.wp-parsi.com/

 46. روح الله محمدزاده

  سلام
  سعی کنید تا حدی css رو یاد بگیرید تا این کارها براتون ساده بشه … اما خب الان که اطلاعات کافی ندارید این کار رو کنید :

  توی هاست وارد پوشه ی قالب و سپس فونت بشید و فونت مورد نظر رو با فرمت و اسم مشابه فونت های قبل توی پوشه ی مربوط آپلود کنید . تمام D:

 47. حامد

  سلام من میخوام قسمت کپی رایت رو ویرایش کنم ولی چیزی توی فایل فوتر قالب نیست میخواستم اینکارو رایگان انجام بدم لطفا راهنمایی کنید.

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   پوسته قفل شده هست و برای پاک کردن پیوند طراح باید نگارش قفل نشده رو تهیه کنید که شامل هزینه میشه.

  1. امیر خلجی مهر

   خواهشمندم اگر موردی هست به درستی اون‌رو مطرح کنید!
   این پوسته رایگان هست، مگر شما برای استفاده از این پوسته، هزینه‌ای پرداخت کردید؟

   قرار هست پیوند طراح که برای تهیه این پوسته زحمت کشیده! رو بردارید که این مورد شامل هزینه میشه، هیچ اجباری هم برای استفاده از این پوسته وجود نداره دوست عزیز

 48. حامد

  با سلام مجدد اول اینکه باید بگم که در مورد قالب اشتباه شده منظور من قالب ماندگار بلاگ هست نه قالب ماندگار دانلود که اشتباهی اینجا نظر دادم که عذرخواهی میکنم . حقیقتش هدف از انتخاب قالب ماندگار وب برای معرفی یک هیات در شهرستان می باشد و هیچگونه کسب در آمدی از این وب سایت نخواهیم داشت این سایت رو هم با کمک های مردمی برپا شده است لذا از شما خواهش میکنم طریقه ویرایش فوتر قالب رو برام ایمیل کنید با تشکر از شما اجرتون با اباعبدالله.

  توی گوگل هم سرچ کنید متوجه فعالیت ما خواهید شد.

  1. امیر خلجی مهر

   دوست خوبم نیازمند هیچ‌گونه اجری نیستیم، همین که حقوق‌مون به عنوان طراح این پوسته پایمال نشه، راضی هستیم.
   شاد و پیروز باشید.

  1. امیر خلجی مهر

   در ضمن اگر منظور شما از کپی رایت، متن اون هست، این متن رو میتونید از تنظیمات پوسته ویرایش کنید و نیازی به فایل فوتر ندارید.
   شاد و پیروز باشید.

 49. علی

  سلام من این پوسته رو نصب کردم یه ارور داد ب نام: PHP script ‘C:\wamp\www\OOW\wp-content\themes\mandegar-dl\inc\action.php’ is protected by SourceGuardian and requires a SourceGuardian loader ‘ixed.5.6ts.win’ to be installed.

  1) Click here to download the required ‘ixed.5.6ts.win’ loader from the SourceGuardian site
  2) Install the loader to C:\wamp\bin\php\php5.6.25\ext
  3) Edit C:\wamp\bin\apache\apache2.4.23\bin\php.ini and add ‘extension=ixed.5.6ts.win’ directive
  4) Restart the web server

 50. saman

  سلام کد نمایش تاریخ ارسال پست در قالب وجود نداره و من هر کدی را امتحان کردم جواب نداد میشه کدشو بگید و کجا قرار بدم ممنون

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما
   the_date();
   هرجایی که دوست دارید نمایش داده بشه. فراموش نکنید تابع باید بین تگ php باشه، چون اینجا اجرا میشد، بدون تگ براتون گذاشتم.

 51. tayyebi

  سلام ببخشید ، من این قالب رو روی سایتم نصب کردم ولی وقتی جعبه دانلود میزارم بخش گزارش لینک خراب از جعبه دانلود حذف میشه و نمایش داده نمیشه ، اینم بگم هیچ تغییراتی داخل ویرایشگر اجام ندادم ، میشه راهنماییم کنید ممنون میشم .

 52. tayyebi

  درسته من مشکلی در گذاشتم لینک دانلود ندارم من عدم نمایش خانه گزارش لینک خراب از طریق قالب هست.

  1. امیر خلجی مهر

   تو مسیر: نمایش > تنظیمات پوسته > همگانی، برگه‌ای رو برای “گزارش لینک خراب” گزینش کنید.
   شاد و پیروز باشید.

 53. حامد

  سلام آقا امیر ، یه سوال داشتم ولی فک کنم به این بخش مربوط نمیشه ! ولی ممنون میشم جواب بدین

  میخوام برای این کد php آیدی یا کلاس تعریف کنم برای css اما نمیدونم چطور …

  echo $download->get_sales(); ?> TEST

  با تشکر

 54. مصطفی

  با سلام
  ببخشید میخواستم در باکس دانلود برای قسمت پسورد فایل اسم سایت شما رو با اسم سایت خودم جایگزین کنم.
  اسم فایلی که در قسمت ویرایش گر باید تغییر بدم رو میشه بگید.

 55. محمد

  سلام باکس دانلود من نشان نمی دهد کمک کنید

  راستی اگه بخاهم اینا رو تغییر بدم چه کنم؟

  http://s8.picofile.com/file/8298365784/IMG2023%D8%B4%D8%B421000.png

  راستی میشه نسخه psd هدر رو بهم بدید.

  لطفا تا جایی که امکانش هست جوابا رو به این ایمیل بفرستید:mohammad_team8@yahoo.com

  ممنون از سایت خوبتون واقعا از بی قالبی نجاتم دادید

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما
   آموزش بکارگیری بخش دانلود در همین نوشته آماده است.
   به ابزارک‌ها رفته و ابزارک‌های پیش‌فرض را پاک کنید، بیشتر مواردی که در ستون‌های کناری آمده است از تنظیمات پوسته، پیکربندی می‌شود.

 56. محمد

  سلام کد نمایش تاریخ ارسال پست در قالب وجود نداره و من هر کدی را امتحان کردم جواب نداد میشه کدشو بگید و کجا قرار بدم ممنون؟؟؟؟؟؟؟؟

 57. محمد

  سلام بازم ببخشید نوشته عنوان وب که تو نوار مرورگر هستش چه جور تییر بدم البته از سفارش سازی و حتی قسمت تنظیمات پوسته قالب رو هم رفتم ولی که کلمه ی اضافی به این شکل اومده
  http://s9.picofile.com/file/8298429876/Unt11itled.png
  اون قسمتی که نوشته بلاگ ا چطوری حذف کنم از طریق کد ها بگید

  1. امیر خلجی مهر

   این عنوان با پوسته یا تنظیمات آن ارتباطی ندارد، عناوین یا از تنظیمات خود وردپرس و یا از تنظیمات افزونه‌های سئو، قابلیت ویرایش را دارند.

 58. محمد

  راستی من فهرستمم درست نیست وقتی یه دسته رو می سازم بعد می رم تو تنظیمات پوسته برای یکی از عنوان خود پوسته انتخاب نمی کنم برای همشون همون می نویسه
  http://s8.picofile.com/file/8298465976/jhbkbk.png

 59. محمد

  کجا تغیر بدم لطفا مکان دقیق بگید واقعا ببخشید اینقدر مزاحم میشم امیدوارم بتون بخش کوچکی از زحماتتون رو جبران کنم بازم ممنون

 60. محمد

  من یه لحظه یه نام کاربری بفسرتم برای شما شما بیاید سایتم ببینید فهرست درسته یا نه 1 دقیقه کار داره؟؟؟

  ایمیلتون رو بدید؟

 61. محمد

  سلام میشه یه لوگو برای اشتراک نمادهای بالا ی هدر و تو فوتر به انداره اونا برای تلگرام بدید
  و بگید چطوری خودم به غیر از اونایی که قرار داید اافه کنم مثل تلگرام

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   باید در سایت‌های آیکون جستجو کنید و یا از دوستانی که با فتوشاپ آشنایی دارند این درخواست رو داشته باشید
   برای افزودن آیکون هم نیز به تغییرات در فایل‌های css و php پوسته هست که شما باید آشنایی کافی با این زبان‌ها داشته باشید و در غیر اینصورت پیشنهاد می‌کنم، در انجمن بیان کنید:
   http://forum.wp-parsi.com/

 62. محمد

  سلام لطفا در رابطه با تنظیمات فهرست کمک بیشتری کنید من وقتی یه دسته جدیدی میسازم برای تمام موضوعات انتخاب می کنه دست من نیست حداقال اسم و جای کد های فهرست رو بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 63. محمد

  سلام تو انجمن مشکلم حل نشد میشه بیاید یه نگاه به فهرستم بندازید من وقتی یه دسته میسازم برای بقیه ی عنوان های فهرستم میره نگاه کنید
  www.cartoon-dl.ir
  رمز و نام کاربری هم می فرستم شخصی

 64. روح الله محمدزاده

  سلام
  نمیدونم چیزی که میگم درسته یا نه |:
  اما خب؛ لطف میکنید بگید چطور css و js ها رو توی فوتر لود کنم و اینکه الان کجا دارن لود میشن ؟

  1. امیر خلجی مهر

   یک فایل جی اس و یک فایل سی اس اس در پاورقی بارگذاری شده‌اند:
   function mw_scripts() {
   wp_enqueue_style ('test-css', get_stylesheet_directory_uri() . '/css/test.css', array(), '', true );
   wp_enqueue_script ('test-js', get_stylesheet_directory_uri() . '/js/test.js', array(), '', true );
   }
   add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'mw_scripts' );

 65. روح الله محمدزاده

  ممنون،
  یعنی من این کدها رو
  function mw_scripts() {
  wp_enqueue_style (‘style’, get_stylesheet_directory_uri() . ‘/style.css’, array(), ‘all’ );
  wp_enqueue_script (‘bxslider’, get_stylesheet_directory_uri() . ‘/js/jquery.bxslider.min.js’, array() );
  wp_enqueue_script (‘slicknav’, get_stylesheet_directory_uri() . ‘/js/jquery.slicknav.js’, array(), ”, true );
  wp_enqueue_script (‘organictabs’, get_stylesheet_directory_uri() . ‘/js/organictabs.jquery.js’, array(), ”, true );
  wp_enqueue_script (‘modernizr’, get_stylesheet_directory_uri() . ‘/js/modernizr.min.js’, array(), ”, true );
  wp_enqueue_script (‘html5shiv’, get_stylesheet_directory_uri() . ‘/js/html5shiv.js’, array(), ”, true );
  wp_script_add_data( ‘html5shiv’, ‘conditional’, ‘lt IE 9’ );
  }
  add_action( ‘wp_enqueue_scripts’, ‘mw_scripts’ );

  کات کنم توی فایل فوتر، اوکی میشه ؟ یا کلا بیخیال این کار بشم و بسپارم دست یه برنامه نویس ؟ |:
  (:

  1. امیر خلجی مهر

   نه، نه
   اشتباه متوجه شدید، بهتره بسپارید کسی براتون ویرایش کنه، وگرنه صد در صد سایت شما از دسترس خارج خواهد شد.
   شاد و پیروز باشید.

 66. tayyebi

  سلام خسته نباشید. میخواستم بدونم چرا این قالب روی سایتم نصب نمیشه و این خطای پایین رو نشون میده. مشکلش چیه؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون.

  PHP script ‘/home/vol11_6/gigfa.com/gigfa_20404085/htdocs/main/wp-content/themes/mandegar-dl/inc/action.php’ is protected by SourceGuardian and requires a SourceGuardian loader ‘ixed.7.0.lin’ to be installed.
  1) Click here to download the required ‘ixed.7.0.lin’ loader from the SourceGuardian site
  2) Install the loader to /usr/php70/lib/php/20151012/
  3) Edit /etc/php70/php.ini and add ‘extension=ixed.7.0.lin’ directive
  4) Restart the web server

  http://s8.picofile.com/file/8301041034/Screenshot.png

  لطفا راهنماییم کنید. خیلی مهمه برام.

  1. امیر خلجی مهر

   درود دوست من، تنها نیاز بود چند دقیقه برای خوندن توضیحاتی که در پست آمده، زمان بگذارید:
   نکته‌ی مهم: برای استفاده از پوسته ماندگار دانلود نیاز هست لودر انکودر سورس گاردین بر روی سروری که سایت شما را میزبانی می‌کند نصب باشد، چنانچه پس از فعال سازی پوسته، هشداری را پیوسته با نصب لودر دریافت کردید، موضوع را با پشتیبانی هاستینگ خود در میان بگذارید.

   1. Tayyebi

    درسته دقیقا همین کار رو کردم و به پشتیبانی هاستم اطلاع دادم بعدش اونم گفت با طراح قالب حرف بزنید. حالا چیکار کنم؟

    1. امیر خلجی مهر

     دوست خوبم همه‌ی شرکت‌های هاستینگ وظیفه دارند لودر انکودرهای شناخته شده را در سرور نصب کنند، پوسته مشکلی نداره که گفتند باید با طراح در تماس باشید، موردی هست که به سرور سایت شما ارتباط داره.

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   شما یک افزونه برای فشرده کردن فایل‌ها نصب کرده‌اید و این دشواری برای پوسته شما نیست.

 67. روح الله محمدزاده

  سلام

  این افزونه هم غیرفعال بشه بازم اون دو فایل در page speed گوگل مشکل دارن، چطور میشه حلش کرد؟
  _ میدونم خیلی مهم نیستن، اما خوب میشد بشه حلشون کرد.
  ممنون

 68. روح الله محمدزاده

  ممنون بابت پاسخ گویی … مثل اینکه ایراداتی در اون فایل وجود داره …

  نسخه غیر رایگان قالب هم فایل js اون بصورت کد شده هست؟
  تشکر

 69. یوسف

  سلام
  پس از نصب و فعالسازی پوسته هیچ شباهتی به دمو نداره و اسلایدر، خبرنامه، تبلیغات بنری، تبلیغات متنی، پست ثابت و … نمایش داده نمیشن!
  باید چیکار کنم؟؟؟

 70. یوسف

  مشکلم حل شد و بیشتر بخش های دمو رو قرار دادم
  ولی هنوز با بخش “مشترک شدن در خبرنامه” مشکل دارم!
  چطوری به وبسایتم اضافش کنم؟؟؟

 71. روح الله محمدزاده

  سلام، وقتی که قالب رو توی سایت page speed google تست میکنیم، گوگل مشکل render blocking رو نشون میده، من برای رفعش از افزونه Autoptimize استفاده کردم، و این تنظیمات رو اعمال کردم:

  با فعال کردن این تنظیمات مشکل قالب به کل رفع شد، اما خب توی ساختار قالب یه تغییراتی ایجاد کرد /:
  _ در قسمت “محبوب & تصادفی” | که هر دو قسمت رو در یک لیست نشون میده :

  _ در قسمت دسته بندی ( نسخه ریسپانسیو موبایل ) | که دسته بندی رو در نسخه ی غیر از دسکتاپ حذف میکنه :
  ____
  لطف میکنید راهنمایی کنید چطور این مشکلات رفع بشه، سپاس فراوان.
  __ و لطف میکنید لینک تصاویر و آدرس سایت در کامنت رو پاک کنید، ممنون

 72. Nextoons

  سلام
  توی phpMyAdmin کدوم یکی از تیبل ها متعلق به لینک هایی هست که توی متاباکس دانلود میزاریم؟؟ در واقع میخوام یک قسمت خاص از لینک هارو عوض کنم مثلا من کلی پست دارم که توشون لینک هایی هستن که اینجوری شروع میشن : dl1.example.com حالا میخوام همین بشه dl2.example.com(فقط اول لینک ها تغییر کرده بقیه آدرس یکی هست). از چندنفر پرسیدم واضح نگفتن و فقط گفتن از phpMyAdmin باید اینکارو بکنم و اینو سرچ کنم : Query for changing a specific piece of content in phpmyadmin
  میشه راهنمایی کنید

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   در phpmyadmin دیتابیس را گزینش کنید، در تب‌ها SQL را کلیک کرده و دستورات زیر را در این بخش کپی کرده و روی Go کلیک کنید:
   UPDATE wp_posts SET guid = replace(guid, 'http://dl1.example.com','http://dl2.example.com');
   UPDATE wp_posts SET post_content = replace(post_content, 'http://dl1.example.com', 'http://dl2.example.com');
   UPDATE wp_postmeta SET meta_value = replace(meta_value,'http://dl1.example.com','http://dl2.example.com');

   نشانی را با نشانی مورد پسند خود جایگزین کنید.

   شاد و پیروز باشید.

 73. روح الله محمدزاده

  سلام
  الان توی قالب، اولین ستون سمت چپ، برای مطالب ” محبوب ” و ” تصادفی ” هست، من چطور میتونم اون بخش ” تصادفی ” رو حذف کنم، و کل ستون فقط مختص به ” محبوب ” باشه ؟
  ممنون

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   تو فایل sidebar-left خط 7 رو پاک کنید + خط 58 تا 87
   من براتون انجام دادم و میتونید از اینجا دریافت کنید این پرونده رو:
   http://s8.picofile.com/file/8303855092/sidebar_left.zip.html

 74. ایمان

  سلام من میخوام از قالب شما استفاده کنم اما یک مشکلی دارم و اون این هست قالب فعلیم از یک زمینه دلخواه استفاده می کنه
  متن لینک دانلود download_text
  لینک دانلود download_link
  پسورد password
  قالب شما رو که نصب میکنم متاسفانه لینک هام نشو داده نمیشه لطفا راهنمایی کنید چطور این زمینه ها رو توش بزارم

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما ایمان جان
   باید بدید کسی که با php آشنایی داره براتون ویرایش کنه فایل‌هارو، یا اینکه در انجمن بازگو کنید:
   http://forum.wp-parsi.com/

 75. یوسف

  سلام، من برای سایتم از این قالب می خوام استفاده کنم و نیاز دارم که چندجا از قالب رو تغییر بدم.
  امکانش هست خودتون این تغییرات را انجام دهید؟ در صورت نیاز پولش رو هم پرداخت می کنم.

  1. امیر خلجی مهر

   درود یوسف جان
   خیر دوست خوبم، سفارش ویرایشی، پذیرفته نمیشه، می‌تونید در انجمن بیان کنید درخواست‌تون رو:
   http://forum.wp-parsi.com/

 76. ali

  سلام..این قالب رو نصب کردم ولی گوگل ارور mobile frendly میده..میشه راهنمایی کنین چکار کنم
  می خوام از افزونه استفاده نکنم براش.

 77. sobhan

  سلام
  من خیلی وقته که از این پوسته استفاده می کنم
  اما از همون ابتدا یک مشکلی داره. اونم خراب بودن اسلایدرش هست. اسلایدر به درستی نشان نمیده برای همین یا نباید اسلایدر داشته باشم یا باید از یک اسلایدر دیگه استفاده کنم. خیلی خوب میشد اگه مشکل اسلایدرش را هم رفع می کردید.
  فکر می کنم اگر این پوسته یه آپدیتی داشته باشه و یکسری بهبود و تغییرات داشته باشه خیلی مورد توجه قرار می گیره.
  korealover.ir

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   پوسته را از نو دریافت و جایگزین کنید، ظاهرا مشکلی در پوسته ایجاد کرده‌اید، چرا که در سایت شما استایل پوسته لود نمی‌شود و سایت بهم ریخته است.

 78. sobhan

  سلام
  سپاس از پاسخگوییتون
  اون مشکل لود نشدن استایل بخاطر یک کد تبلیغاتی و کش بود که رفع شد.
  می خواین اسلایدر خود پوسته را فعال کنم تا ببینید به چه شکلی نمایش میده؟ یا دسترسی بهتون بدم تا خودتون بررسی کنید؟
  من خیلی وقت پیش تر چندین بار پوسته را دریافت کردم و جایگزین کردم گفتم شاید تغییری چیزی در کدها اتفاق افتاده اما نه از همون ابتدا بدون هیچ تغییری اسلایدر خراب بود و درست نشون نمی داد.
  واقعا ممنون میشم همین یکی مشکل را برطرف کنید. چون خودتون طراحیش کردید فکر نکنم وقت زیادی ازتون بگیره تا درستش کنید

  1. امیر خلجی مهر

   درود دوست عزیز
   پوسته و اسلایدر رو فعال کنید، در عوض همه پلاگین‌ها رو غیرفعال کنید و آزمایش کنید، شاید تداخلی ایجاد شده باشه. مگرنه این پوسته در سایت‌های زیادی بدون مشکل فعال هست.

 79. sobhan

  سلام
  وقت بخیر
  چطور می تونم اسلایدر را در تمام صفحات و پست ها نشون بدم؟ الان فقط در صفحه اصلی نشون میده
  ممنون

  1. امیر خلجی مهر

   درود و سپاس
   هر کجا که نیاز هست، دستور زیر را قرار دهید:
   get_template_part('inc/slider-top');
   توجه داشته باشید که خط بالا باید در داخل تگ php باشد.

 80. sobhan

  سلام
  سپاس از راهنمایی های مفید تون
  چطور می تونم به متن های لینک شده رنگ داد؟ الان تو متن به طور عادی اگر یک لینک گذاشت یا متنی را لینک کرد رنگش مشکی میشه. حتی اگر تو ادیتور رنگش را عوض کنی بازم تو سایت مشکی نشون میده. فقط متن های داخل باکس دانلود آبی میشند.
  حالا میشه راهنماییم کنید که چطور باید رنگ متن های لینک شده را در متن به صورت عادی یا آبی یا قرمز کنم؟؟؟
  ممنون

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما
   می‌تونید در css تگ a که در آن کلاس آمده را به رنگ مورد پسند خود، آراسته کنید. اگر با css آشنایی ندارید در انجمن بازگو کنید یا اینکه یک نمونه از متنی که می‌فرمایید رو لینک دهید.

 81. ali

  سلام در هنگام نصب ارور میده و میگه که style.css نیست ایا این ارور به علت نصب نبودن لودر هست یا علت دیگه ای داره؟

  1. امیر خلجی مهر

   درود دوست من
   پوشه رو از حالت فشرده خارج کنید و ببینید این فایل رو دارید یا خیر
   خیر، به لودر ارتباطی ندارد و برای آن پیام لاتین دریافت خواهید کرد.

   در صورت تمایل دسترسی (هاست و وردپرس) را از برگه تماس بفرستید تا برای‌تان نصب کنم.

 82. sabr

  ببخشید هنگام گذاشتن لینک دانلود در بخش رمز فایل ادرس ماندگار وب هست از کجا میتونیم اونو عوض کنیم

 83. sobhan

  سلام
  سپاس از راهنمایی های مفیدتون. تا حالا با هر پاسخی که دادید به راحتی تونستم مشکلم راحل کنم.

  سوالی داشتم.
  می خواستم بدونم اگر بخام من از پوسته ماندگار بلاگ استفاده کنم چطور می تونم باکس دانلود این پوسته را به پوسته ماندگار بلاگ منتقل کنم بدون از بین رفتن لینک های دانلودی که قبلا در این باکس گذاشتم.
  ممنون می شم کمی با جزئیات بگید.

  با تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما، خواهش می‌کنم
   اینکار برای شما شدنی نیست، کسی باید این ویرایش را انجام دهد که با زبان‌های php, css, html آشنایی داشته باشد.

 84. sobhan

  سپاس
  کمی آشناییتی با این زبان ها دارم. در حدی که بتونم چند تا کد را پیدا کنم و جا به جا کنم و یه سری تغییرات کوچیک بدم.

  اگر اشتباه نکنم برای انتقال باکس دانلود باید کد های مربوط به باکس دانلود در css و single.php و همچنین یک سری کد داخل function.php و خود فایل های post-boxs.php و post-metabox.php را به پوسته جدید منتقل کنم درسته؟
  فقط چیزی که نمی دونم اینه که دقیقا چه کدی در فایل function.php را باید منتقل کنم؟؟؟
  باید دقیقا این کد زیر که در فایل function.php هست را منتقل کنم؟

  include (get_template_directory() . ‘/inc/post-metabox.php’);
  function download_button($atts, $content = null) {
  extract( shortcode_atts( array(
  ‘url’ => ‘#’
  ), $atts ));
  return ‘‘ . do_shortcode($content) . ‘‘;
  }
  add_shortcode(‘download’, ‘download_button’);

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش می‌کنم. راستش زمان زیادی از انتشار این پوسته گذشته و به یاد ندارم که دقیقا چی به چی بوده و شوربختانه زمان آزادی هم ندارم که بتونم موارد گفته شده رو بررسی کنم. پیشنهاد می‌کنم این مورد را در انجمن بازگو کنید:
   http://forum.wp-parsi.com/

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   چون در تنظیمات پوسته، برای آیتم تماس با ما که در فهرست پوسته آمده است، برگه‌ای را گزینش نکرده‌اید. به تنظیمات پوسته رفته و یک برگه را برای این آیتم گزینش کنید.

 85. me

  ممنون متوجه شدم
  بعد یک سری خواص دیگه هم هست اما وقتی تو قسمت زمینه های دلخواه سیو میکنم با این نام ها سیو نمیشه که بخوام تو پست استفاده کنمش.
  post-metabox.php

  $custom_meta_fields = array(
  ‘links’,
  ‘android’,
  ‘version’,
  ‘format’,
  ‘size’,
  ‘help’,
  );

  مثلا میخوام در کنار لینک ها سایز و ورژن هم نشون بده که مثلا تو یک فیلدی مثل همون فیلد “لینک‌های دانلود” هنگام افزودن پست وارد کنم این متا هارو…
  راهکاری داره؟ ممنونم از پاسختون.

  1. امیر خلجی مهر

   اگر می‌تونید طبق الگوی خود پوسته پیش برید، اگر شدنی نبود، خواهشمندم در انجمن بیان کنید تا دوستان شما را راهنمایی کنند:
   http://forum.wp-parsi.com/

 86. سعید

  سلام . وقت بخیر
  اگر بخوایم این قالب برامون نصب میکنید
  هزینه هم داشته باشه موردی نیست
  لطفا به ایمیلم جواب بدین

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما
   پوسته مورد ویژه و پیچیده‌ای نداره.
   خودتون به راحتی می‌تونید از این پوسته استفاده کنید.

 87. سید حسین غضنفری

  پوسته خیلی عالی ای نسبت به بقیه پوسته ها است
  بنده مقایسه کردم که میگم

  قسمت تنظیمات عالیه ، باکس دانلود عالیه و با کمی تغییر خیلی عالی تر میشه ، داخلش میشه از ضمینه های دلخواه استفاده کرد ، فید برنر رو خیلی خوب پشتیبانی میکنه ، اسلایدر خیلی عالی ای رو داره که به سایت یک جلوه ی خاص میده ، خیلی هوشمندانه طراحی شده و در کل عالیه

  پیشنهاد میکنم سایت بنده رو هم دیدن بفرمایید ، امیدوارم بتونم با این قالب به بازدید بالایی دست پیدا کنم
  https://allofweb.ir

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   برای نصب این پوسته، باید لودر انکودر سورس گاردین روی سرور نصب باشه، با هاستینگ خود در تماس باشید.

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   شوربختانه این مورد سفارشی‌سازی پوسته هست و می‌بایست در انجمن پیگیری بشه.
   شاد و پیروز باشید.

 88. ali.es

  سلام مجدد

  ممنون از پاسختون

  کسی در انجمن پاسخ نمیده

  اگر امکانش هست برام انجام بدید هزینش رو هم پرداخت میکنم

  منتظر جوابتون هستم

  ممنون

  1. امیر خلجی مهر

   درود و سپاس
   شوربختانه زمان آزاد نداریم دوست من، در همان انجمن پیشنهاد پرداخت هزینه را بدهید، احتمال زیاد به شما پیام دهند.

 89. محمد بهزاد

  سلام من یک قالب دانلود کردم ونصب کردم وقتی رفتم تو سایتم این ارور را میدهد PHP script ‘/home/vol11_3/gigfa.com/gigfa_22528016/htdocs/wordpress-4.9.1-fa_IR/wordpress/wp-content/themes/mandegar-dl/inc/action.php’ is protected by SourceGuardian and requires a SourceGuardian loader ‘ixed.7.0.lin’ to be installed.

  1) Click here to download the required ‘ixed.7.0.lin’ loader from the SourceGuardian site
  2) Install the loader to /usr/php70/lib/php/20151012/
  3) Edit /etc/php70/php.ini and add ‘extension=ixed.7.0.lin’ directive
  4)
  Restart the web server
  لطفا کمکم کنید

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   باید با هاستینگ خود در تماس باشید. باید روی سرور شما لودر انکودینگ سورس گاردین نصب گردد.

 90. امید

  سلام بعد از نصب ارور زیر میاد
  PHP script ‘/home/domains/public_html/wp-content/themes/mandegar-dl/inc/action.php’ is protected by SourceGuardian and requires a SourceGuardian loader ‘ixed.7.2.lin’ to be installed. 1) Download the required loader ‘ixed.7.2.lin’ from the SourceGuardian site: http://www.sourceguardian.com/loaders/download.php?php_v=7.2.4&php_ts=0&php_is=8&os_s=Linux&os_r=Linux&os_m=Linux 2) Install the loader to /usr/local/php-7.2/extensions 3) Edit /usr/local/php-7.2/etc/php-cgi-fcgi.ini and add ‘extension=ixed.7.2.lin’ directive

 91. حسن

  سلام وقت بخیر
  این پوسته از وردپرس 5.0.3 پشتیبانی میکنه ؟ بعد اگر این قالب و نصب کنم چطوری میتونم لینک های دانلود رو تو این قالب بزارم ؟ قالب کنونی بنده از متاباکس استفاده میکنم برای درج لینک دانلود الان با نصب این قالب باید یکی یکی دوباره لینک ها رو درست کنم ؟

 92. فایل پیک

  قالب بسیار خوبی طراحی کردید با اجازه تو سایت گذاشتم برای دانلود
  فایل پیک مرجع محصولات دیجیتال
  https://filepick.ir

 93. رضا

  سلام بابت قالب فوق العاده زیباتون تشکر میکنم
  فقط من میخواستم منورو عوض کنم و منو قبلی که خودم تو فهرست دارم رو اضافه کنم
  میتونید راهنمایی کنید ؟

  1. امیر خلجی مهر

   درود رضا جان
   این منو تقریبا ثابت هست و تنها زیر منوها رو می‌تونید مشخص کنید، اگر چیزی خارج از این می‌خواهید، باید کدهای منو را کاستومایز کنید.

 94. رضا

  دستتون درد نکنه یکم مکان نمای منوی ای که گذاشتین جابجا میزد وتوی گوشی ریسپانسیو نبودن
  مگا منو نصب کردم که اونم تو گوشی کار نکرد

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش می‌کنم.
   شوربختانه زمان آزاد ما بسیار کم هست رضا جان و واقعا در توان‌مان نیست این پوسته را توسعه دهیم، خواهشمندم مشکل را در انجمن بیان کنید:
   http://forum.wp-parsi.com/

 95. مهدی راد

  سلام
  ممنون بابت قالب عالیتون
  دوتا مشکل دارم ممنون میشم کمکم کنید
  یک اینکه برای مخفی کردم لینک در فوتر از کدی ک دادین استفاده کردم اما کار نکرد.من همون مقدار ک دادین رو گذاشتم مقدار سایتمو نمیدونم
  دوم اینکه برای تاریخ اگه میشه کد کاملشو با PHP ک گفتین بدین.من هرجا گذاشتم نشد

  1. امیر خلجی مهر

   درود.
   برای طراحی این پوسته زمان، انرژی و هزینه صرف شده، جسارتا برداشتن پیوند طراح پوسته، هیچ تفاوتی با دزدی کردن نداره.
   شاد و پیروز باشید.

 96. حسین

  سلام ، وقت بخیر
  واقعا ایده خیلی خوبی دارید که با کدنویسی ، داخل کشور قالب طراحی میکنید
  همونطور که فرموده بودید در قالب های ترجمه شده احتمالا صاحب اثر اورجینال راضی نیست،اما در مورد افزونه های به کار رفته در قالب ، در قالب های طراحی شده شما ایا افزونه هایی استفاده شده که احتمال داشته باشه صاحب اثر راضی نباشه؟

  من در زمینه ایجاد سایت وردپرسی فعالیت میکنم و واقعا خیلی دوست دارم که اگر همه قسمت های قالب های شما کدنویسی ایرانی شده باشه از قالباتون استفاده کنم

 97. متی

  سلام وقت بخیر ممنون از قالب خیلی خوبتون
  من چند وقته از قالب شما استفاده میکنم همه چی عالیه فقط دوتا مشکل جزئی الان پیش اومده
  یک اینکه قسمت مطالب پر بازدید چندتا از مطالب ک بیشترین بازدید رو داره رو نشون نمیده جدیدا و پستایی ک کمتر از اون ها بازدید داره رو نشون میده
  دو اینکه قسمت شماره بندی صفحات در پایین قالب الان به 13 صفحه رسیده و همه 13 تا رو نوشته
  توی دمو کلا 5 تا صفحه رو نوشته و بعدم زده آخرین.27 تا هم صفحه داره
  از کدوم قسمت باید تنظیم کنم اینارو؟

  1. امیر خلجی مهر

   درود و سپاس از شما.
   شوربختانه این پوسته دیگر بروزرسانی و پشتیبانی نمی‌شود از سوی ماندگار وب.
   می‌توانید مشکلات خود را در انجمن بیان کنید:
   https://wp-parsi.com/support/

 98. سجاد

  سلام من پوسته شمارو نصب کردم خراب بود هر کاری میکنمم نمیتونم پاک کنم از طریق هاست هم فولدر اونو پاک کردم و این ارور رو به من میده موقه بارگذاری پوسته
  PHP script ‘/home/vol6_8/z68.ir/yasz6_29470232/nova-game.ir/htdocs/wp-content/themes/mandegar-dl/inc/action.php’ is protected by SourceGuardian and requires a SourceGuardian loader ‘ixed.7.3.lin’ to be installed.

  1) Click here to download the required ‘ixed.7.3.lin’ loader from the SourceGuardian site
  2) Install the loader to /usr/php70/lib/php/20151012
  3) Edit /etc/php70/php.ini and add ‘extension=ixed.7.3.lin’ directive
  4) Restart the web server

 99. arash

  سلام
  سایت دوستی ها پایینش نوشته طراحی پوسته ماندگار وب میشه بگین از کدام پوسته سایت شما استفاده کرده اند؟

  1. امیر خلجی مهر

   درود.

   این سایت بصورت اختصاصی طراحی گردیده و پوسته آماده نبوده که خدمت شما معرفی گردد.

دیدگاه خود را بنویسید

ماندگار وب - 1400