پوسته ماندگار دانلود

با درود فراوان به دوستان گرامی

با توجه به نیاز کاربران وب پارسی، برای استفاده از پوسته‌های مناسب و استاندارد وردپرس، تیم طراحی ماندگار وب در نظر دارد برای رفع بخشِ کوچکی از نیاز این دوستان، تعدادی پوسته‌ی وردپرس را در موضوع‌های گوناگون، با کیفیت و کارایی بالا طراحی و بصورت کاملا رایگان در اختیار همگان قرار دهد که اولین پوسته‌ی آماده شده توسط این تیم، ماندگار دانلود نام دارد که در ادامه به معرفی و چگونگی استفاده از این پوسته خواهیم پرداخت.

همان‌طور که از نام ماندگار دانلود پیداست این پوسته‌ی وردپرس مناسب سایت‌های دانلودسنتر می‌باشد که بصورت سه‌ستونه و همراه با ویژگی‌های فراوان طراحی گردیده است. پس از دریافت پوسته ماندگار دانلود از پایین‌ترین بخش این نوشته، نسبت به بارگذاری آن از طریق هاست وردپرس و یا پیشخوان وردپرس خود اقدام کنید.

پس از بارگذاری و فعال کردن پوسته ماندگار دانلود، چنانچه افزونه‌ی WP-PostViews در میان افزونه‌های فعال شما نباشد، پیغامی را برای نصب و یا فعال کردن این افزونه دریافت خواهید کرد که پس از اجرای درخواست، افزونه‌ی WP-PostViews بصورت خودکار از مخزن وردپرس بر روی سایت وردپرسی شما نصب خواهد شد. لازم است بدانید این افزونه برای شمارش تعداد بازدید نوشته‌های شما کاربرد دارد و پیشنهاد می‌شود نسبت به نصب و فعال سازی آن اقدام کنید.

پوسته ماندگار دانلود بصورت کاملا واکنش‌گرا (Responsive) طراحی گردیده است و بیشتر بخش‌های این پوسته براحتی از پنل تنظیمات آن قابل مدیریت کردن هستند که در زیر به معرفی و چگونگی پیکربندی، پنل تنظیماتی پوسته ماندگار دانلود خواهیم پرداخت. (پنل تنظیمات از افزونه‌ی رایگان OptionTree قدرت گرفته است که در آینده به معرفی و چگونگی ایجاد آپشن‌های قدرتمند با کارایی بالا در پوسته‌های وردپرسی خواهیم پرداخت.)

افزونه option tree

همگانی

این برگ شامل آیتم‌های توضیح کوتاه درباره‌ی سایت، فاویکون، شناسه فیدبرنر و گزارش لینک خراب می‌باشد.

توضیح کوتاه درباره‌ی سایت می‌تواند یک شعار و یا توضیح مختصری در مورد سایت شما باشد، خروجی این زمینه در سربرگ پوسته ماندگار دانلود استفاده شده است.

فاویکون، همان تصویر کوچکی است که در کنار آدرس سایت نمایش داده می‌شود و کاربر براحتی با این گزینه می‌تواند فاویکون مورد پسند خود را بارگذاری و نمایش دهد. پیشنهاد می‌شود اندازه‌ی تصویر فاویکون 16×16 پیکسل باشد.

شناسه فیدبرنر برای استفاده از خبرنامه پوسته ماندگار دانلود در نظر گرفته شده است، شما می‌بایست ورودی این زمینه را از فرمی که سرویس فیدبرنر بصورت پیش‌فرض در اختیار شما قرار داده است، پُر کنید، برای نمونه در فرم زیر که توسط سرویس فیدبرنر ارایه شده است mandegarweb باید درون فیلد شناسه فیدبرنر در تنظیمات پوسته قرار گیرد:

<form style="border:1px solid #ccc;padding:3px;text-align:center;" action="https://feedburner.google.com/fb/a/mailverify" method="post" target="popupwindow" onsubmit="window.open('https://feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=mandegarweb', 'popupwindow', 'scrollbars=yes,width=550,height=520');return true">
<p>Enter your email address:</p>
<p><input type="text" style="width:140px" name="email"/></p>
<input type="hidden" value="mandegarweb" name="uri"/>
<input type="hidden" name="loc" value="en_US"/>
<input type="submit" value="Subscribe" />
<p>Delivered by <a href="https://feedburner.google.com" target="_blank">FeedBurner</a></p>
</form>

گزارش لینک خراب گزینه‌ای است برای انتخاب یک برگه در سایت شما با کاربرد معرفی لینک‌ها و یا نوشته‌های مشکل‌دار توسط کاربران.

سربرگ

این برگ شامل آیتم‌های لوگوی سربرگ، نشانی رایانامه و شماره تلفن می‌باشد.

لوگوی سربرگ را پیشنهاد می‌شود در اندازه‌ی 75×312 پیکسل بارگذاری کنید، چنانچه اندازه‌ی دیگری مورد پسند شما می‌باشد باید اندازه‌ی گفته شده را در فایل logo-top.php در پوشه‌ی inc به اندازه‌ی دلخواه خود تغییر دهید تا لوگو در اندازه‌ی مناسب توسط مرورگر به نمایش درآید.

نشانی رایانامه و شماره تلفن نیز در سربرگ پوسته ماندگار دانلود به نمایش در خواهند آمد که در صورت عدم وارد کردن مقادیر، این بخش‌ها به نمایش در نخواهند آمد.

فهرست

همان‌گونه که از نام این برگ پیداست کارایی آن پیوسته با فهرست وردپرس در سایت می‌باشد، بصورت پیش‌فرض برای منوی این پوسته دانلودی وردپرس آیتم‌هایی با نام‌های: نرم‌افزار، بازی، اندروید، موسیقی، فیلم و برگه تماس در نظر گرفته شده است. برای نمایش شاخه و زیرشاخه‌های هر آیتم شما باید دسته‌ی مادر را در تنظیمات پوسته مشخص سازید، برای نمونه دسته‌ی فیلم و سریال باید برای آیتم فیلم، انتخاب شود. (چنانچه نیاز به شخصی سازی و اضافه کردن آیتم‌های دیگری دارید، می‌بایست کدهای پوسته را ویرایش کنید)

اسلایدر

این برگ برای مدیریت کردن اسلایدر قالب ماندگار دانلود در نظر گرفته شده است که در آن گزینه‌هایی همانند: فعال و غیرفعال کردن اسلایدر، سرعت انیمیشن اسلایدها و افزودن اسلاید را تماشا خواهید کرد. پیشنهاد می‌شود برای کاهش پیدا نکردن سرعت لود سایت از اسلایدهای کمتری بهره ببرید.

پست ثابت

در سایت‌های دانلودسنتر تبلیغات جایگاه ویژه‌ای دارد، همان‌گونه که می‌دانید بیشتر سایت‌های دانلودی بخشی را بصورت ثابت برای تبلیغات ویژه‌ی خود در نظر گرفته‌اند که ما نیز این امکان را در پوسته ماندگار دانلود گنجانده‌ایم که کاربران بتوانند محصولی را بصورت ویژه در دید کاربران قرار دهند.

پاورقی

در برگ پاورقی آیتم‌های لوگوی پاورقی، متن کپی رایت و درباره را تماشا خواهید کرد.

لوگوی پاروقی پیشنهاد می‌شود در اندازه‌ی 75×75 پیکسل بارگذاری شود.

متن کپی رایت و درباره نیز ورودی‌های متنی می‌گیرند.

تبلیغات

برگ تبلیغات در پنل تنظیمات پوسته ماندگار دانلود برای مدیریت کردن چهار جایگاه تبلیغاتی در نظر گرفته شده است.

تبلیغات متنی در ستون کناری سمت راست پوسته قرار داده شده است.

تبلیغات زیر اسلایدر هم مناسب برای نمایش 2 و یا 4 بنر با اندازه‌ی 60×468 پیکسل می‌باشد.

تبلیغات نوارکناری راست مناسب برای نمایش بنر با اندازه‌ی 203×270 پیکسل می‌باشد.

تبلیغات نوارکناری چپ نیز مناسب برای نمایش 2 و یا 4 بنر با اندازه‌ی 240×120 پیکسل می‌باشد.

شبکه‌های اجتماعی

این برگ برای مدیریت پیوند خوارک سایت و پیوند حساب‌های کاربری شما در شبکه‌های اجتماعی همانند: تویتر، گوگل پلاس، فیسبوک و اینستاگرام می‌باشد که آیکون rss و شبکه‌های اجتماعی در سربرگ و پاورقی پوسته ماندگار دانلود نمایش داده خواهد شد.

Css / Js

این برگ برای شخصی سازی پرونده‌های سی‌اس‌اس و جاوا اسکریپت در نظر گرفته شده است، شخصی‌سازی‌های شما پیوسته با فایل‌های Css در سربرگ و شخصی‌سازی‌های شما پیوسته با جاوا اسکریپ در پاورقی پوسته بارگذاری خواهد شد. تنها نکته‌ی مهم در استفاده از این ویژگی آن است که دستورات سی‌اس‌اس و یا جاوا اسکریپت بدون تگ آغازین و پایانی این دو سند وارد شوند، برای نمونه وارد کردن کدها به شکل زیر نادرست است:

Css

<style type="text/css">
.example {}
</style>

javascript

<script type="text/javascript">
document.getElementById("demo").innerHTML = "example";
</script>

آموزش قرار دادن لینک‌های دانلود

با فعال کردن پوسته ماندگار دانلود جعبه‌ای با عنوان “تنظیمات برای پست” به برگه‌ی افزودن نوشته اضافه خواهد که توسط آن قادر خواهید بود لینک‌های پیوسته با نوشته را در جعبه دانلود همان نوشته قرار دهید.

جعبه دانلود

ابتدا به تصویر بالا توجه فرمایید.

همان‌گونه که در تصویر آمده است، برای قراردادن لینک دانلود ابتدا بر روی آیکون “فهرست نقطه‌ای” کلیک کرده و سپس نام فایل و یا پارت‌های دانلودی را وارد می‌نماییم و در پایان آیتم و یا آیتم‌های فهرست نقطه‌ای را لینک‌دار می‌کنیم.

نکته‌ی مهم: برای استفاده از پوسته ماندگار دانلود نیاز هست لودر انکودر سورس گاردین بر روی سروری که سایت شما را میزبانی می‌کند نصب باشد، چنانچه پس از فعال سازی پوسته، هشداری را پیوسته با نصب لودر دریافت کردید، موضوع را با پشتیبانی هاستینگ خود در میان بگذارید.

امیدواریم این پوسته‌ی رایگان مورد پسند شما دوستان وردپرسی قرار گرفته باشد و در آینده با پوسته‌های دیگری در خدمت شما دوستان خواهیم بود.

دریافت پوسته ماندگار دانلود

پیش‌نمایش پوسته ماندگار دانلود


کانال تلگرام ماندگار وب

 1. امید

  سلام پوسته خوبیه اما بعد از نصب باکس دانلود مطالب قبلی نمایش داده نمیشه چیکار کنم؟

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   باید کدهای پیوسته با جعبه دانلود در پوسته‌ی پیشین را به پوسته‌ی تازه منتقل کنید.

 2. امید

  یک قالب هم برای سایت های دانلود موزیک و فیلم و سریال طارحی کنید مرسی

  1. امیر خلجی مهر

   تو برنامه‌هامون موضوع‌های گوناگونی هست، اما ارایه‌ی کارهای رایگان نیاز به برنامه‌ریزی و زمان آزاد داره.

 3. امنیت شبکه

  از ووکامرس پشتیبانی میکنه؟

 4. امنیت شبکه

  سایت رو راه اندازی کنیم کاملا شبیه دمو میشه یا باید ایمپورت کنیم؟؟؟شمارنده ی صفحه و ویجت ها هستن یا باید ایمپورت شن؟؟چطوری میشه کاری کرد از ووکامرس هم پشتیبانی کنه؟؟

  1. امیر خلجی مهر

   خیر نیازی به ایمپورت کردن چیزی نیست
   کلا در چند دقیقه میتونید پوسته رو پیکربندی کنید.
   باید با توابع ووکامرس آشنایی داشته باشید و پوسته رو با ووکامرس سازگار کنید، میتونید “آموزش تبدیل پوسته به ووکامرس” رو در گوگل جستجو کنید و یا انجامش رو به شخصی بسپارید.

 5. امنیت شبکه

  ممنون پس کد های wp post views هم تنظیم شدست و نیازی به تنظیم نیست؟؟؟ببخشید اینقدر سوال میکنم اخه وقتی یک قالب رو دانلود میکنم و میخوام استفاده کنم شبیه کردن اون به دموی پر زرق و برق یه مشکل بزرگه!ممنون

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش میکنم
   هر موردی که در دمو تماشا میکنید در پوسته‌ای که دریافت میکنید گنجانده شده، اگر افزونه‌ی نام برده را نصب داشته باشید که هیچ، در غیر اینصورت پوسته برای شما پیامی را چاپ خواهد کرد و بصورت خودکار افزونه نصب خواهد شد.

 6. صادق افشاری

  سلام واقعاً فوق العاده س
  خدا قوت
  به زودی سایتم رو با این قالب به روز می کنم.

  مدیریت گروه آموزشی فایل سبز
  http://www.filesabz.com

 7. صادق افشاری

  البته چقدر خوبه که در پیشخوان سایت هام میتونم مطالب شما رو ببینم 🙂

  1. امیر خلجی مهر

   نوشته‌های ما از سایت سیاره وردپرس فارسی برای شما لود می‌شوند.

 8. ARMIN

  من نصبش کردم و فعالش کردم و بعد از این که سایتم رو باز می کنم مینویسه
  PHP script ‘/home/vol3_4/gigfa.com/gigfa_18360580/1sootdl.ir/htdocs/wp-content/themes/mandegar-dl/inc/action.php’ is protected by SourceGuardian and requires a SourceGuardian loader ‘ixed.5.6.lin’ to be installed.

  1) Click here to download the required ‘ixed.5.6.lin’ loader from the SourceGuardian site
  2) Install the loader to /usr/local/php56/
  3) Edit /etc/php56/php.ini and add ‘extension=ixed.5.6.lin’ directive
  4) Restart the web server
  اینم آدرس سایتم
  http://www.1sootdl.ir

  1. امیر خلجی مهر

   نکته‌ی مهم: برای استفاده از پوسته ماندگار دانلود نیاز هست لودر انکودر سورس گاردین بر روی سروری که سایت شما را میزبانی می‌کند نصب باشد، چنانچه پس از فعال سازی پوسته، هشداری را پیوسته با نصب لودر دریافت کردید، موضوع را با پشتیبانی هاستینگ خود در میان بگذارید.

 9. ARMIN

  یعنی می گید که اون فایل رو دانلود کنم بعد رو فایل منیجر هاستم آپلود کنم و بعد با دیتابیس هاست نصبش کنم؟

  1. امیر خلجی مهر

   آرمین جان این یه کار تخصصی هست که نیاز هست مدیر سرور اینکارو براتون انجام بده، جدا از بحث نصبش، شما بعنوان یوزر دسترسی برای نصب این لودر رو ندارید.
   بهتره به پشتیبانی تیکت بزنید و بفرمایید که “لودر انکودر سورس گاردین” رو روی سرور نصب کنند.

 10. ARMIN

  من خودم مدیر سایت هستم فقط یکم تازه کارم

  1. امیر خلجی مهر

   آرمین عزیز گفتم مدیر سرور نه مدیر سایت
   شما دسترسی به هاست دارید و دسترسی به سرور هم تنها برای مدیر سرور مهیا هست، برای نصب این انکودر هم باید مدیر سرور اقدام کنه و مدیر سایت یا هاست کاری از دستش بر نمیاد.
   لطفا یه تیکت به پشتیبانی هاستینگ بزنید، خودشون در جریان چنین مواردی هستند.

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش می‌کنم
   اگر پس از درخواست کاری انجام نداند؛ از طریق فرم تماس ماندگار وب، درخواست‌تون رو ارسال کنید تا پیگیری کنیم براتون.
   شاد و پیروز باشید

 11. m1410

  واقعاً تشکر و خدا قوت
  میشه گفت کار عالی کردید که به رایگان قالب رو ارائه دادید
  تو مارکت های اینرانی هم این شاهکار رو به رایگان قرار بدید یا پولی
  خسته نباشید و تشکر

 12. m1410

  با سلام و خسته نباشید
  اقا اگر میشه یه باکس هم برای راهنمای نصب/دانلود بزارید چون یه پوسته دانلودی هست میگم با تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   سپاس از پیشنهاد شما، اما این ویژگی حالت سفارشی دارد و بیشتر بسته به تمایل مدیر سایت‌ها در پوسته استفاده می‌شود، در کل مورد دشواری نیست و خود کاربر میتواند نسبت به اضافه کردن آن اقدام کند.

 13. m1410

  با تسکر از جواب شما
  اقا این اسلایدر هم جالب نیست چرا که خیلی بزرگه
  نوع دیگری اسلایدر میشه رو پوسته سوار کرد ؟
  چ طور باید باک های دیگری به قسمت ادامه مطلب اضافه کنم مثل راهنمای نصب یا …..

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش می‌کنم
   صد در صد میشه، تنها فایل js پیوسته با اسلایدر رو باید از فایل فانکشن پاک کنید، یعنی خط زیر:
   wp_enqueue_script ('bxslider', get_stylesheet_directory_uri() . '/js/jquery.bxslider.min.js', array() );
   و کدهای html که تو فایل slider-top و تو پوشه inc هست
   پس از اون میتونید از اسلایدر مورد پسند خودتون استفاده کنید.
   برای اضافه کردن باکس هم نیاز به ویرایش فایل single هست، در کل شما اگه با ویرایش کدها آشنایی داشته باشید هر ویژگی‌ای رو میتونید به پوسته اضافه کنید.

 14. فتح اله زاده

  سلام
  قالب قشنگیه من تمام مراحل رو رفتم و نصب کردم ولی متاسفانه صفحه اصلی سایتم سفیده و هیچی دیده نمیشه

  اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
  دامینم
  irkanoon.ir

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   نباید مشکلی وجود داشته باشه
   پوسته تو تابع wp_head دچار مشکل شده که باید دقیق‌تر بررسی بشه
   می‌تونید از طریق برگه تماس یوزر و رمز هاست و وردپرس‌تون رو برای بررسی ارسال کنید.

 15. فتح اله زاده

  الان میفرستم براتون
  لطف میکنید

  1. امیر خلجی مهر

   مشکل به خاطر بروزنبودن وردپرس شما بود که یک تابع اجرا نمی‌شد.
   مشکل حل شد
   شاد و پیروز باشید.

 16. فتح اله زاده

  ببخشید من باز مزاحم شدم
  اسلایدر ظاهر نمیشه
  مشکل میتونه از کجا باشه?
  ببخشید باز هم

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش می‌کنم
   مسیر: پیشخوان > نمایش > تنظیمات پوسته > اسلایدر / باید فعال بشه – ON
   پس از اون باید برای اسلایدر از همون مسیر تصویر اضافه کنید، توسط دکمه‌ی آبی رنگ – افزودن

 17. حسن عطایی

  سلام
  تبریک قالب خوبی طراحی کردید و خیلی عالی که رایگان گذاشتید واسه کاربرا

  1. امیر خلجی مهر

   درود حسن جان
   سپاس از شما

 18. فتح اله زاده

  من از اولش همون کار رو انجام دادم ولی اسلایدر ظاهر نمیشه
  در ضمن قسمت فهرست من هم جایگزین فهرست خودش نمیشه

  1. امیر خلجی مهر

   می‌تونید از برگه تماس دسترسی به هاست و پیشخوان رو ارسال کنید تا بررسی کنم.
   این پوسته برای سایت‌های “دانلود سنتر” مناسب هست که فهرست این پوسته بر اساس موضوعات این سایت‌ها آماده گردیده است و از تنظیمات پوسته پیکربندی می‌شود.
   برای اینکه بتوانید فهرست دیگری را بکار گیرید باید کدهای پوسته ویرایش شود.

 19. فتح اله زاده

  فرستادم براتون
  سایت منم دانلود سنتر هست ولی آموزشی درسی و غیر درسی رو شامل میشه و باید فهرست و عوض کنم
  لطف می کنید

 20. ARMIN

  سلام.
  من هر کاری می کنم تا زیر دسته های بازی و نرم افزار و… دسته بیارم نمیشه.
  حتی میرم یه دسته مثل بازی اکشن درست می کنم و مادر اون رو “بازی” قرار می دم ولی فایده ای نداره.
  ممنون میشم اگه جوابمو بدید.
  با تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   باید از مسیر پیشخوان > نمایش > تنظیمات پوسته > فهرست / دسته‌ی مادر رو انتخاب کنید، برای نمونه در آیتم نرم‌افزار(در منو) باید دسته‌ی مادر نرم‌افزار رو انتخاب کنید.
   در ضمن اگر اون دسته نوشته‌ی نداشته باشه احتمالش خیلی زیاد هست که تو منو نمایش داده نشه.

 21. سعید

  ببخشید توی این قالب،باکسی ک گذاشتین؛پسرود فایل رو چطور میشه عوضش کرد؟؟؟

 22. رضا

  سلام.
  این پوسته زیباست در عین حال شک بر انگیز.
  قسمت هایی که کد شدن چی به کار رفته باشه خوبه
  در خوشبینانه ترین حالت لینک سایت شماست که سئو سایت مارو پایین میاره.

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   در آسوده‌ترین حالت می‌تونید ازش استفاده نکنید، چون هیچ اجباری برای این‌کار وجود نداره.
   اون لینک هم “زمان و انرژی” رایگانی هست که برای این‌کار گذاشته شده!

 23. ARMIN

  سلام ببخشید که من دوباره مزاحمتون شدم.
  مشکل خیلی بزرگی دارم.
  من مطلب رو نوشتم و با استفاده از filezilla فایل APK رو که می خواستم آپلود کردم ولی وقتی تو باکس دانلود میزنم رو لینک به جای اینکه دانلود کنه username و password می خواد.
  لطفا ، آقای خلجی مهر اگر راهکاری دارین راهنماییم کنید.
  پسورد ftp رو می خواد.
  ممنون میشم.

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   آرمین عزیز اما این مشکل هیچ ارتباطی به پوسته نداره و باید پشتیبان هاست موضوع رو بررسی کنه.

 24. ARMIN

  ببخشید من تیکت دادم و ارسال کردم حالا اونا تو کجا به من جواب میدن؟
  یا خودشون بررسی و حل میکنن؟

  1. امیر خلجی مهر

   تو همون جایی که تیکت دادید، بستگی به نوع پشتیبانیشون داره، ممکنه حل کنند و ممکنه حتی پاسخ هم ندند.
   تو انجمن هم می‌تونید مطرح کنید:
   http://forum.wp-parsi.com/

 25. ARMIN

  همون پسورد و یوزر نیمی رو می خواد که واسه ورود به ftp وارد می کنم.

  1. امیر خلجی مهر

   امین جان من با ftp آشنایی ندارم، لطفا در انجمن مطرح کنید، دوستان راهنمایی می‌کنند.

 26. رضا

  با سلام.
  خدا پدر و مادرت رو بیامورزه.
  عجب قالبی زدی.من که برا سلامتی ات دعا کردم.
  ممنون

 27. محمد

  سلام.
  قالب خوبیه.
  اما ی تغییری میخوام تو قالب انجام بدم نمیشه.
  میخوام بجای اون آیکنی ک کنار عنوان پست قرار گرفته، تصویر شاخص پست باشه.
  رفتم تو article-header و این خط رو

  با این کد عوض کردم

  ”.get_the_title(),’title’ => ”.get_the_title().”));
  } else { ?>

  تصویر شاخص اومد اما عنوان جابجا شد و یکم بهم ریخت.
  ممنون میشم اگه بگین جچور باید درستش کنم.
  اگه یه استایلی هم به عکس بدین مثلاً مربع یا دایره بشه و یه استروک دورش بگیره ک عالی میشه.
  ممنون.

 28. محمد

  کدها بعضیاش حذف شد |:
  این
  i class=”title-icon” /i
  عوضش کردم با این
  php if ( has_post_thumbnail() ) {
  the_post_thumbnail(‘secound-thumb’, array( ‘alt’ => ”.get_the_title(),’title’ => ”.get_the_title().”));
  } else { ?>
  i class=”title-icon” /i

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   پوسته رو از نو بارگذاری کنید، برای پیاده کردن چیزی هم که میخواید، مشکل را در انجمن مطرح کنید تا دوستان بررسی و پاسخ بدهند:
   http://forum.wp-parsi.com/

 29. مجمع طراحان وب و گرافیک

  سلام
  تبریک قالب خوبی طراحی کردید
  خوشحال میشیم قالبتون رو در سایت مجمع طراحان قرار بدید

  dwgir.com

  مجمع طراحان وب و گرافیک ایران

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   می‌تونید پوسته رو در سایت‌تون معرفی کنید.

 30. مجمع طراحان وب و گرافیک ایران

  ممنون میشم خودتون در سایت قرار بدید
  تا حق کپی رایت رعایت شه و بدونن که این حرکت قشنگ که قالب سالم و عالی رو ماندگار وب رایگان منتشر کرده
  و اگه کسی سوالی در موردش داشت شما جوابشونو بدید.
  dwgir.com

  1. امیر خلجی مهر

   دوست خوبم من زمان آزاد کمی دارم، لطفا خودتون زحمت محتوا و بارگذاریش رو بکشید
   مشکلی نداره با ایمیل من اکانتی ایجاد کنید و با یوزر خودم منتشر کنید.
   [email protected]

 31. روحالله محمدزاده

  سلام
  ممنون بخاطر این پوسته عالی !

  فقط یکی از کاربران در کامنتی به این موضوع اشاره کردن که بخاطر وجود لینک سایت شما در قسمتی از پوسته ، سئو سایت میاد پایین ، در این مورد توضیحی میدید ؟در حدی که متوجه بشم واقعا چطوریه این مورد ( : و تاثیر زیادی داره ؟
  تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   درود، خواهش می‌کنم دوست من
   اونطور که ایشون جو دادند نیست، در همه‌ی پوسته‌ها نام و لینک طراح قرار داره

 32. روحالله محمدزاده

  سلام
  الان برای ارسال دیدگاه توی این قالب باید وارد اکانت کاربری شد ، باید چیکار کرد که همه بتونن کامنت بزارن و نیاز به لاگین کردن توی اکانت خاصی نباشه ؟
  تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   در مسیر پیشخوان > تنظیمات > گفت‌و‌گوها، تیک گزینه‌ی “کاربران باید نام‌نویسی کرده باشند و وارد شده باشند تا بتوانند دیدگاهشان را بنویسند” برداشته بشه.

 33. مجمع طراحان وب و گرافیک

  سلام خدمت دوست عزیز
  اکانتی با ایمیل شما ایجاد شد.
  و قالب شما با اون اکانت در مارکت سایت مجمع قرار گرفت

  http://goo.gl/lxcNn0

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما دوست عزیز
   از زحمات شما بسیار سپاسگزارم.
   شاد و پیروز باشید.

 34. روحالله محمدزاده

  اگه در حد همین بودن لینک طراح در قالب هست که ما چاکر شما هم هستیم ( :
  خیلی ممنون بخاطر پاسختون .

 35. روحالله محمدزاده

  البته اگه بیشتر از حد همین بودن لینک طراح در قالب هم باشه بازم ما چاکر شما هم هستیم ( :
  چون قالب بسیار عالی هست .

  1. امیر خلجی مهر

   زنده باشید آقای محمدزاده، نظر لطف و بزرگی شما رو می‌رسونه.

 36. روح الله محمدزاده

  سلام
  چجور میشه آیکون های منوهای بالای صفحه رو تغییر داد ؟
  عنوان اونها توی فایل php ادیت زدم ، اما راهی برای تغییر آیکون ها پیدا نکردم …
  لطف میکنید راهنمایی کنید .

 37. روح الله محمدزاده

  سلام در خصوص سوالی که قبلا خدمتتون پرسیدم ، مشکل حل شد (: تشکر

  1. امیر خلجی مهر

   درود دوست من، پوزش میخوام برای دیر پاسخ دادن
   خوشحالم مشکل‌تون حل شده.

 38. سعید

  سلامو خسته نباشید،ببخشید چطور میشه ایکون های بازی،نرم افزار،موسیقی و فیلم رو اسماشونو عوض کرد یا حتی پاکشون کرد؟؟؟؟

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   با ویرایش پرونده‌ی menu-top.php در پوشه‌ی inc

 39. سعید

  سلام دوباره،ببخشید من از وقتی ک این پوسته رو نصب کردم سئویه سایتم خیلی افتضاح شده،باید چ کارش کنم نمیخوام پوسته رو عوض کنم چون خیلی خوبه

  1. امیر خلجی مهر

   درود سعید جان
   میشه بگید رو چه حسابی؟
   همه‌ی موارد پیوسته با سئو در طراحی این پوسته در نظر گرفته شده

 40. سعید

  اخه من الکسا ام تا قبل از اینکه پوسته رو نصب کنم 8 میلیون بودمو داشتم کمترم میشدم،ولی الان روی9میلیونه و روز ب روز داره بیشترم میشه.
  حالا شایدم ایراد از خو من باشه نه از پوسته ی شما

  1. امیر خلجی مهر

   سعید جان بالا و پایین شدن الکسا ارتباطی با سئوی پوسته نداره و اگر جستجو کنید، این مشکل برای خیلی از کاربران بوجود میاد.

 41. danial

  ببخشید چطوری باید جعبه دانلود داخل دمو رو بزارم

  1. امیر خلجی مهر

   نیازی به انجام کار خاصی نیست، تنها باید طبق آموزشی که در همین نوشته ارایه شده، لینک‌های دانلود رو در ادیتور قرار بدید.

 42. حسین

  سلام
  تصویرشاخص رو در این قالب چوری فعال کنم تو وسط که مطالب رو میاره تصویر شاخصص فعال نیس چیکار کنم

 43. محمد

  سلام.
  چطور میتونم لوگوی هدر رو یکسانت ببرم بالاتر؟ تو کد ها گشتم چیزی پیدا نکردم.
  لوگویی ک انتخاب کردم یکم بزرگتره و مقدار width رو تو logo-top.php بیشتر کردم. برا همین از پایین زده بیرون. یکم لوگو بره بالاتر حل میشه.

 44. محمد

  حل شد. خودم پیدا کردم.
  تو style.css خط 119 باید مقدار margin رو تغییر بدیم.

 45. سعید

  ببخشید من پوسته ی شما رو نصب کرده بودم ولی برا مدت کوتاهی برش داشتم و خواستم دوباره نصب کنم ک این خطا رو داد باید چ کنم:
  http://8pic.ir/images/uvqh63bhqedao8xnj7qx.jpg

  1. امیر خلجی مهر

   سعید عزیز این مشکل هیچ ارتباطی با پوسته نداره و پیوسته با وردپرس یا فضای هاست شما هست
   چنانچه احتمال میدید از سمت پوسته هست میتونید پوسته را از طریق هاست آپلود کنید.

 46. novin

  درود
  دوست عزیز زمانیکه این قالب رو فعال میکنم متاسفانه صفحه سفید میشه
  در پاسخ دوستی نیز فرموده بودین یکی از توابع مشکل داره و دسترسی ازشون گرفتین و فرمودین با بروزرسانی وردپرس مشکل حل شد. اما من بروزرسانی هم کردم مشکل رفع نشده به همین منظور امکانش هست راه حل رو پابلیک بفرمایید؟
  با سپاس

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   لودر انکودر سورس گاردین بر روی سرور شما نصب هست؟

 47. novin

  من از هاست استفاده میکنم بزرگوار
  اگر بیشتر راهنمایی بفرمایید سپاسگزار خواهم بود

  1. امیر خلجی مهر

   در پشتیبانی شرکتی که هاست گرفتید، تیکت بزنید و بپرسید که آیا loader انکودر سورس گاردین بر روی سرور نصب هست یا خیر؟

 48. novin

  بزرگوار با نصب این لودر مشکل حل میشه؟

  1. امیر خلجی مهر

   این یک پیش نیاز برای نصب پوسته هست که حتما باید در سرور فعال باشه
   چنانچه حل نشد، دسترسی میدید براتون اوکیش میکنیم.
   شاد و پیروز باشید/

 49. حمید

  با سلام من می خواهم نسخه ی بدون کد شده را بگیرم باید چه کار کنم؟
  بعدش در اون نسخه می خوام نامی از ماندگار نباشه تا سئو بالا بره

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   هزینه دریافت نگارش کدنشده 35 هزار تومن هست، در صورت تمایل از فرم تماس ارتباط برقرار کنید.

 50. محمد

  درود دگربار
  دوست گرامی هاستینگ اعلام کرد که این لودر نصب هست. با اینحال با نصب و فعالسازی صفحه کاملا سفید میشه. راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما
   اطلاعات ورود به هاست و وردپرس را از طریق فرم تماس، ارسال کنید.

  1. امیر خلجی مهر

   انجام شد
   در ضمن مشکل از php هاست شما هست که یکسری از توابع رو ساپورت نمیکنه.
   شاد و پیروز باشید/

 51. محمد

  سپاسگزارم از لطفتون
  فقط اگر امکانش هست بفرمایید چکاری باید بگم انجام بدن تا مشکل phpرفع بشه

  1. امیر خلجی مهر

   ارتباطی به شما نداره یعنی دسترسی مدیر سرور لازم هست
   اگه سرویس رو ماهانه گرفتید، میتونید از سرویس هاست خودمون استفاده کنید، سرعت و کیفیتش از سرویس کنونی شما بهتر هست، همه ی پلنها نیز پشتیبانی رایگان وردپرس دارند.

 52. محمد

  در حال حاضر مشکلی رو قالب نیست؟
  6 ماهه پرداخت کردم موعدش سر برسه اقدام میکنم

  1. امیر خلجی مهر

   خیر، میتونید از پوسته استفاده کنید
   تنها به خاطر مشکل php فایلهای جی اس در هدر سایت لود میشوند که مقداری سرعت سایت ممکن هست بیشتر شود که مورد بخصوصی نیست

   وقت بخیر

 53. حسن

  با سلام من این پوسته را از اینترنت دانلود کردم فکر کنم از سایت اسکریپت ها در قسمت ویرایش کدها نوشته بود با پرداخت 35 هزار تومن قالب اصلی را بخرین اومدم توی این سایت خودتون تا اگه خریدنی هست از خود سایت خودتون بخرم ولی انگار رایگانه ؟ درسته ؟ چون توی این قالبی که من دارم کد گذاری شدس

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   بله پوسته رایگان است و پاورقی نگارش رایگان این پوسته کد شده است. در صورت تمایل برای خرید پوسته را با دقت کامل بررسی کنید و از برگه تماس با ما در ارتباط باشید.
   شاد و پیروز باشید.

 54. حسن

  با سلام
  شرمنده دوباره مزاحم میشم
  سه تا نکته یا سوال دارم خدمتتون
  1 – دکمه تایید عضویت در خبر نامه ( اون دکمه زرد رنگه ) در حالت دموی از کادر پایین افتاده !! آیا باید خودمون در css ویرایشش کنیم یا تو صحفه نمایش من اینطوریه یا اصلا به همین شکل کد نویسی شده ؟
  2 – میخواستم بگم وقتی صحفه رفریش میشه این تصویر میاد ولی زود هم میره ( ایا این گزینه فقط در نسخه پولی این قالب هست یا باید تنظیماتی را انجام دهیم )
  http://s8.picofile.com/file/8281411526/123.jpg

  3 – دکمه ای که در هدر موضوعات را باز میکنه میشه یه کادر دیگه بیاریمش پایین بیاد کنار ایکون های شبکه های اجتماعی ؟
  4 – من تبلیغات متنی را به صحفات سایت تغییر دادم میخواستم بدونم اگه با کد ثابتش کنم که با اسکرول بالا و پایین بشه خوبه یا بد میشه ؟

  در کل دمتون گرم خیلی خیلی هم گرم پوسته خیلی نازیه و هم اکنون روی سایتم که یه سایت موسیقی هست پوسته نصبه :)) bo2bo3.com

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   1. احتمالا مانیتور شما کوچک هست، در دمو چنین موردی ندیدم اما اگر مشکلی هم باشد از css قابل حل شدن هست.
   2. این منوی پوسته هست، چه در حالت رایگان و چه در حالت غیررایگان وجود دارد. (به مسیر: نمایش > تنظیمات پوسته رفته و تغییرات را ذخیره کنید)
   3. در سربرگ این پوسته (نوار قرمز رنگ)، آیکونهای شبکه های اجتماعی وجود دارد، پیش نمایش را تماشا کنید.
   4. سلیقه‌ای و تصمیم شخصی است.

   قربان شما

 55. حسن

  من هر کاری کردم این منوی که عکسشو فرستادم نمیاد برام داخل تنظیمات پوسته هم مکانی وجود نداره برای این کار که اون منو را فیکس کنه فقط در قسمت فهرست در تنظیمات میشه دسته بندی ها را عوض کرد نمیدونم مشکل از کجاست ؟ چک میکنید یه بار ادرس را
  www.bo2bo3.com

  1. امیر خلجی مهر

   دوست عزیز باید به تنظیمات پوسته برید و برای هر دسته (اندروید، فیلم و…) یک دسته بندی رو انتخاب کنید.
   یعنی اون منو ثابت هست و تنها لینکهاش قابل تغییر هست
   برای اینکه مثله سایر پوسته ها از مسیر فهرستها کنترلش کنید باید بدید کسی کدهای منوی پوسته رو براتون ویرایش کنه.

 56. حسن

  اقا کلا شرمنده تازه فهمیدم پوسته هیچ مشکلی نداره و مشکل از صحفه نمایش من هست ( باورتون نمیشه تازه فهمیدم پوسته 3 ستونه هستش اونم پس از 5 روز) روی اینترنت اکسپلور امتحان کردم قالب به خوبی به نمایش در اومد روی کروم هم بزرگنمای را به 80% که رسوندم همه چیز اوکی بود
  دمتون گرم

 57. سامان

  سلام میخواستم برچسب‌ها را از فوتر حذف کنم ولی در ابزارک ها نیست که حذفش کرد و تو قالب کد شده چطور میتونم حذفش کنم ممنون.

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   بله کد شده، میتونید نمایشش رو با CSS پنهان کنید.

 58. سامان

  با اینکه display کد css مربوط بهش راnone می کنم تغییری ایجاد نمیشه

  1. امیر خلجی مهر

   تو تنظیمات پوسته بگذارید:
   div.footerbox854:nth-child(6){display:none;}

 59. سامان

  شرمنده دوباره .در theme-options.php قرار میدم نمیشه

  1. امیر خلجی مهر

   سامان جان، فداتون بشم، شما با این فایل چیکار دارین
   کدی که دادم رو تو مسیر زیر باید بگذارید:
   پیشخوان > نمایش > تنظیمات پوسته > css / js > سی اس اس

 60. سامان

  ممنون لطف کردید فقط به جای 6 باید 5 باشه بازم ممنون

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش میکنم سامان جان، بله، چون نشانی سایت شما رو نداشتم اون مقدار رو از دموی پوسته زدم
   شاد و پیروز باشید.

 61. فنی کارا

  با عرض سلام و احترام خدمت بزرگوارانی که این قالب وردپرس را تولید کرده اند.
  بنده این قالب را بر روی سایت
  http://fanikara.com
  نصب کرده ام، اما همانطوری که قابل مشاهده است، اسلایدر کار نمی کند و عکس ها زیر هم می آیند!
  اگر راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون خواهم شد.

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   برای این هست که شما نام پوشه‌ی پوسته را تغییر داده‌اید. نام پوشه پوسته باید mandegar-dl باشد.
   شاد و پیروز باشید

 62. فنی کارا

  بسیار بسیار بسیار ممنون از راهنمایی تون.
  بهترین آرزوها رو برای شما عزیزان در ماندگار وب دارم.

 63. حسن

  با سلام خدمت استاد عزیز
  من میخواستم باکس دانلود اختصاصی به خور را داشته باشم چون سایتم دانلود موزیکه و اون باکسی که میخوام داشته باشم به این ادرس می باشد
  http://blog-theme.ir/demo/codex/dl-media-box/
  اینم ادرس اموزشش
  http://blog-theme.ir/the-download-box-for-professional-music-sites/
  ولی نمیدونم چرا هر کاری میکنم شبیه دمو نمیشه ولی همین کد ها را افلاین توی دریمریور صحیح نشون میده
  من css های فایل را تو تنضیمات بخش css ریختم بازم کار نمیکنه
  ایا ممکنه این هدم هماهنگی از برنامه نویسی قالب باشه یا مشکل از منه ؟
  اینم ادرس دموی نشان دادن در سایت من
  http://www.bo2bo3.com/14588/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D9%87-%D8%AF%D9%84-%D8%A8%D9%84%D8%A7-%D8%B4%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87.html
  بازم تشکر از قالب زیباتون

  1. امیر خلجی مهر

   با درود
   حسن جان مشکل را باید در انجمن مطرح کنید دوست من:
   http://forum.wp-parsi.com/
   اگر زمانم آزاد بود خوشحال میشدم کمکی کرده باشم
   شاد و پیروز باشید.

 64. روح الله محمدزاده

  سلام
  بنده متاباکس هایی برای وارد کردن متن به ادیتور وردپرس اضافه کردم ، حالا باید چیکار کنم تا بتونم اونها رو در قالب نمایش بدم ؟ کدوم فایل قالب رو ادیت بزنم ؟ لطف میکنی توضیح بدید . تشکر
  _________

  و توی گشت و گذار اینترنتی به این سایت برخوردم که این قالب رو به فروش گذاشته بودن …
  لینک :
  http://dayatheme.ir/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF/

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   خروجی متاباکس خود پوسته در پوشه inc و در فایل post-boxs قرار داده شده است.
   در سایت دایا تم نیز محصول به عنوان رایگان قرار داده شده و کاربران پس از لاگین کردن در این سایت، میتوانند محصول را بصورت رایگان دریافت کنند، همه محصولات در این سایت حتما باید قیمتی را برای نمایش داشته باشند.

 65. روح الله محمدزاده

  ببخشید ، در کامنت قالب ، “لطف میکنید” به اشتباه ” لطف میکنی” نوشته شد … بی ادبی تلقی نشه (:

  1. امیر خلجی مهر

   خواهش میکنم دوست من
   راحت راحت باشید 🙂

 66. aryxgraphy

  درود و ممنون بابت قالب عالی ، امکانش هست فهرست های بالا رو زیاد کنم و به دسته بندی اضافه کنم ؟!

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما، اگر با html, css, php آشنایی داشته باشید، بله شدنی هست.

 67. MaMalliii

  سلام چجوری میشه فونت رو عوض کرد؟

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   باید با css آشنایی مختصری داشته باشید، اگر چنین نیست، مشکل را در انجمن مطرح کنید:
   http://forum.wp-parsi.com/

 68. روح الله محمدزاده

  سلام
  سعی کنید تا حدی css رو یاد بگیرید تا این کارها براتون ساده بشه … اما خب الان که اطلاعات کافی ندارید این کار رو کنید :

  توی هاست وارد پوشه ی قالب و سپس فونت بشید و فونت مورد نظر رو با فرمت و اسم مشابه فونت های قبل توی پوشه ی مربوط آپلود کنید . تمام D:

 69. سعید

  ببخشید قالبتون چرا پاپ اپ رو روی گوشی اجرا نمیکنه؟؟؟؟

 70. حامد

  سلام من میخوام قسمت کپی رایت رو ویرایش کنم ولی چیزی توی فایل فوتر قالب نیست میخواستم اینکارو رایگان انجام بدم لطفا راهنمایی کنید.

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   پوسته قفل شده هست و برای پاک کردن پیوند طراح باید نگارش قفل نشده رو تهیه کنید که شامل هزینه میشه.

 71. حامد

  هه ! پس این چه قالب رایگانی هستش که باید هزینه بدیم ؟؟؟

  1. امیر خلجی مهر

   خواهشمندم اگر موردی هست به درستی اون‌رو مطرح کنید!
   این پوسته رایگان هست، مگر شما برای استفاده از این پوسته، هزینه‌ای پرداخت کردید؟

   قرار هست پیوند طراح که برای تهیه این پوسته زحمت کشیده! رو بردارید که این مورد شامل هزینه میشه، هیچ اجباری هم برای استفاده از این پوسته وجود نداره دوست عزیز

 72. حامد

  با سلام مجدد اول اینکه باید بگم که در مورد قالب اشتباه شده منظور من قالب ماندگار بلاگ هست نه قالب ماندگار دانلود که اشتباهی اینجا نظر دادم که عذرخواهی میکنم . حقیقتش هدف از انتخاب قالب ماندگار وب برای معرفی یک هیات در شهرستان می باشد و هیچگونه کسب در آمدی از این وب سایت نخواهیم داشت این سایت رو هم با کمک های مردمی برپا شده است لذا از شما خواهش میکنم طریقه ویرایش فوتر قالب رو برام ایمیل کنید با تشکر از شما اجرتون با اباعبدالله.

  توی گوگل هم سرچ کنید متوجه فعالیت ما خواهید شد.

  1. امیر خلجی مهر

   دوست خوبم نیازمند هیچ‌گونه اجری نیستیم، همین که حقوق‌مون به عنوان طراح این پوسته پایمال نشه، راضی هستیم.
   شاد و پیروز باشید.

 73. حامد

  اوکی حق با شماست منم از شما کمک نخواستم بازم اجرتون با اباعبدالله .

  1. امیر خلجی مهر

   در ضمن اگر منظور شما از کپی رایت، متن اون هست، این متن رو میتونید از تنظیمات پوسته ویرایش کنید و نیازی به فایل فوتر ندارید.
   شاد و پیروز باشید.

 74. علی

  سلام من این پوسته رو نصب کردم یه ارور داد ب نام: PHP script ‘C:\wamp\www\OOW\wp-content\themes\mandegar-dl\inc\action.php’ is protected by SourceGuardian and requires a SourceGuardian loader ‘ixed.5.6ts.win’ to be installed.

  1) Click here to download the required ‘ixed.5.6ts.win’ loader from the SourceGuardian site
  2) Install the loader to C:\wamp\bin\php\php5.6.25\ext
  3) Edit C:\wamp\bin\apache\apache2.4.23\bin\php.ini and add ‘extension=ixed.5.6ts.win’ directive
  4) Restart the web server

  1. امیر خلجی مهر

   درود
   در نوشته گفته شده.

دیدگاه خود را بنویسید

تنها دیدگاه‌هایی که به فارسی نوشته می‌شوند پذیرفته خواهند شد!

ماندگار وب - 1395
فروش - خرید هاست وردپرس فارسی