سیاره وردپرس پارسی، عضو تازه می‌پذیرد!

5/5 - (2 امتیاز)

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.

سیاره وردپرس

در سیاره وردپرس پارسی این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه پارسی دیت نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.

امکانات سیاره وردپرس

  • امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند.
  • نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس
  • نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و…
  • امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه
  • و…

چنانچه شما نیز نویسنده و یا مدیر یک وب‌سایت وردپرسی هستید که در آن به انتشار نوشته‌های وردپرسی پرداخته می‌شود برای ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید، لازم به ذکر است تنها سایت‌هایی برای فعالیت در سیاره وردپرس پذیرفته خواهند شد که نوشته‌های آنان علاوه بر کپی نبودن از سایت‌های دیگر، دارای محتوای باکیفیت و سودمند برای کاربران سیاره باشد.

بن‌مایه: وردپرس پارسی

5/5 - (2 امتیاز)

کانال تلگرام ماندگار وب

دیدگاه خود را بنویسید

ماندگار وب - 1400