پوسته شرکتی وردپرس – Astrid

5/5 - (7 امتیاز)

پوسته‌هایی که در دسته شرکتی قرار دارند در بین کاربران از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و به همین دلیل بیشتر پوسته‌هایی که در ماندگار وب پارسی سازی می‌گردند، پوسته‌های شرکتی وردپرس هستند و در این نوشته از وبلاگ هاستینگ ماندگار وب پوسته‌ی بی‌نظیری را با نام Astrid برای شما دوستان عزیز با کیفیت بسیار بالا پارسی سازی کرده‌ایم.

پوسته شرکتی وردپرس

برای نصب پوسته شرکتی وردپرس در آغاز آن‌را از پایین همین نوشته دریافت کنید.

سپس پرونده دریافت شده را از مسیر: پیشخوان > نمایش > پوسته‌ها > افزودن و یا از طریق هاست وردپرس خود، بارگذاری کنید و نسبت به فعال کردن آن اقدام کنید.

نکته: این پوسته برای اینکه همانند پیش نمایش خود شود، باید مراحل زیادی را در سایت وردپرسی خود اعمال کنید که پیشنهاد می‌شود برای راحتی کار از فایل‌های درون‌ریزی که در اختیار شما قرار می‌دهیم بهره ببرید.

نخستین کاری که شما پس از فعال کردن پوسته شرکتی وردپرس باید انجام دهید این است که فایل درون ریز XML را از اینجا دریافت کنید و با رفتن به مسیر: پیشخوان > ابزارها > درون‌ریزی > wordpress، فایل دریافت شده را برای درون‌ریز کردن محتویات گزینش کنید تا برگه‌ها، نوشته‌ها، فهرست‌ها و… به وردپرس شما انتقال داده شوند.

در مرحله‌ی بعدی باید به مسیر: پیشخوان > تنظیمات > خواندن، رفته و همانند تصویر زیر، برگه‌ها را برای نمایش در برگه‌ی نخست و وبلاگ، گزینش کنید:

حال پس از ذخیره کردن تغییرات می‌بایست ابزارک‌های پوسته را درون ریز کرد که نیاز هست افزونه‌ی Widget Importer & Exporter را نصب و فعال کرد. پس از فعال کردن افزونه به مسیر: پیشخوان > ابزارها > درون ریز & برون بر ابزارک، رفته و در بخش درون ریز فایلی که از اینجا دریافت می‌کنید را گزینش کرده تا ابزارک‌های پوسته در سایت وردپرسی شما درون‌ریز شوند.

پس از انجام مواردی که گفته شد، کار به پایان رسیده است و می‌بایست سایت شما همانند پیش‌نمایش شده باشد.

پوسته در تاریخ 1398/01/18 بروزرسانی گردید.

دانلود پوسته شرکتی وردپرس (Astrid)

5/5 - (7 امتیاز)

کانال تلگرام ماندگار وب

  1. امیر خلجی مهر

   “در این نوشته از وبلاگ هاستینگ ماندگار وب پوسته‌ی بی‌نظیری را با نام Astrid برای شما دوستان عزیز با کیفیت بسیار بالا پارسی سازی کرده‌ایم.”

 1. Ali

  با سلام و خسته نباشید

  چرا بسیاری از قالب ها با وردپرس نسخه 4.8.2 سازگار نیستند

  من الان قالب Total و Astrid رو نصب کردم جفتشونم اونچیزی که تو پیشنمایش بود نیستن حتی کاری که شما هم گفتید و انجام دادم ولی نشد

  لطفا جواب رو به ایمیل من هم ارسال کنید

  alibigham3095@gmail.com

  1. امیر خلجی مهر

   با درود و سپاس
   چنین چیزی نیست، در سایت پیش نمایش، نگارش نهایی وردپرس بکار گرفته شده است.

 2. مائده

  سلام من نصب کردم به من خطای داد
  یک خطای غیرمنتظره رخ داد. ممکن است مشکل از WordPress.org یا تنظیمات سرویس‌دهنده شما باشد. اگر کماکان این مشکلات ادامه داشت، لطفا سری به انجمن‌های پشتیبانی بزنید.

  1. امیر خلجی مهر

   درود.

   نگارش این پوسته در ماندگار وب کهنه است و ممکن است دلیلش همین باشد، خواهشمندیم پوسته را با نگارش تازه از سایر وب‌سایت‌ها دریافت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

ماندگار وب - 1400