قالب پزشکی وردپرس – Eightmedi Lite

آن‌چه گروه پارسی ساز هاستینگ ماندگار وب به عنوان یک اصل در دایره‌ی فعالیت خود مشخص ساخته است، احترام به همه‌ی سلیقه‌ها و نیازها بوده است که بتواند در کنار کیفیت بالای پارسی سازی و پشتیبانی از پوسته‌های ارایه شده توسط این گروه، با تامین انواع پوسته‌های وردپرس در موضوعات گوناگون، نظر کاربران وردپرس را جلب نماید. از این رو در این نوشته از وبلاگ هاستینگ ماندگار وب به معرفی قالب پزشکی وردپرس خواهیم پرداخت که این قالب وردپرس بصورت رایگان و با نمایی بسیار زیبا طراحی گردیده است.

قالب پزشکی وردپرس فارسی

قالب پزشکی وردپرس که Eightmedi Lite نام دارد به‌دست سایت 8degreethemes و بصورت کاملا واکنش‌گرا (Full Responsive) طراحی گردیده است. چنانچه این پوسته پزشکی مورد پسند شما قرار گرفته است، در ادامه برای آموزش نصب آن، همراه ما باشید.

نخست قالب پزشکی وردپرس را از انتهای این نوشته دریافت نموده، سپس آن‌را از مسیر پیشخوان وردپرس و یا هاست وردپرس خود بارگذاری نمایید. پس از بارگذاری و فعال نمودن قالب پزشکی وردپرس، پیامی برای شما به نمایش در می‌آید که از شما درخواست نصب سه افزونه را دارد، لازم است بدانید تنها ما به یکی از این افزونه‌ها که Ultimate Form Builder Lite نام دارد، نیاز داریم که افزونه‌ی نام برده برای ساخت فرم‌ها کارایی دارد و اگر تمایلی به نمایش فرم در سایت خود ندارید، می‌توانید از نصب کردن آن خودداری کنید. در مرحله‌ی بعدی به مسیر: پیشخوان > برگه‌ها > افزودن برگه رفته و یک برگه با نام دلخواه ایجاد کرده و در سمت چپ برگه‌ی افزودن برگه، در جعبه‌ی صفات برگه، قالب را بر روی تمپلیت Home Page قرار دهید و برگه را منتشر کنید و پس از آن به مسیر: پیشخوان > تنظیمات > خواندن رفته و برگه‌ی ساخته شده را برای گزینه‌ی “در برگه‌ی نخست نمایش داده شود” گزینش کرده و تغییرات را ذخیره نمایید.

پس از به پایان رسیدن کارهای ابتدایی، حال باید به مسیر: پیشخوان > نمایش > سفارشی‌سازی رفته و قالب پزشکی وردپرس را بسته به سلیقه و نیاز خود، پیکربندی کنیم که این بخش نیاز به توضیحات ویژه‌ای ندارد و چنانچه در نصب این پوسته وردپرس دشواری‌ای داشتید، آن‌را در بخش دیدگاه‌های این پوسته بیان بفرمایید تا به ساده‌ترین شکل ممکن شما دوستان وردپرسی را برای استفاده از این پوسته راهنمایی کنیم.

پیش نمایش قالب پزشکی وردپرس

دانلود قالب پزشکی وردپرس (Eightmedi Lite)


کانال تلگرام ماندگار وب

 1. علیرضا

  درود
  هنگام نصب قالب پیغام خطای
  این بسته نمی‌تواند نصب شود. پوسته، پرونده‌ی استایل style.css را کم دارد.
  را می دهد

  1. امیر خلجی مهر

   درود، من الان نصب کردم و مشکلی نداشت، علیرضا جان
   شما چطور نصب میکنید؟
   پیشخوان > نمایش > افزودن پوسته تازه > بارگذاری پوسته > گزینش پوسته > نصب کردن > فعال کردن

دیدگاه خود را بنویسید

تنها دیدگاه‌هایی که به فارسی نوشته می‌شوند پذیرفته خواهند شد!

ماندگار وب - 1395
فروش - خرید هاست وردپرس فارسی