پوسته وبلاگی وردپرس – duena

پس از پارسی سازی قالب وبلاگی وردپرس (Photolab) که توسط سایت Cherry Framework طراحی گشته بود تصمیم برآن شد که یکی دیگر از پوسته‌های رایگان این سایت را برای دوستان و کاربران وردپرس فارسی، پارسی سازی کنیم. نام پوسته‌ای که در این نوشته از وبلاگ هاستینگ ماندگار وب به معرفی آن خواهیم پرداخت duena نام دارد که ساختار این پوسته وردپرس وبلاگی می‌باشد.

پوسته وبلاگی وردپرس فارسی

این پوسته وبلاگی وردپرس به‌صورت واکنش‌گرا طراحی گردیده است، هم‌چنین از دیگر ویژگی‌های اصلی این پوسته وبلاگی می‌توان به: پشتیبانی از ساختار نوشته‌های وردپرس، تصاویر بند انگشتی، ابزارک‌ها، فهرست‌ها، قابلیت گزینش نمایش نوارکناری در سمت چپ و یا راست پوسته، اسلایدر، نمونه‌کارها، تنظیمات پوسته و… اشاره داشت.

برای استفاده از پوسته وبلاگی وردپرس، نیاز به پیکربندی پیچیده‌ای نیست، بدین‌منظور ابتدا پوسته را از طریق هاست وردپرس و یا پیشخوان وردپرس خود بارگذاری نموده و نسبت به فعال‌سازی آن اقدام کنید. سپس به مسیر: پیشخوان > نمایش > تنظیمات پوسته رفته و این برگه را بسته به نیاز خود پیکربندی کنید و تغییرات را ذخیره کنید.

این پوسته وبلاگی وردپرس دارای دو تمپلیت جداگانه می‌باشد که یکی از آن‌ها برای نمایش نمونه‌کارها و دیگری برای نمایش محتوا در برگه بدون نمایش نوارکناری کناری یا همان برگه‌ی تمام عرض می‌باشد که این دو تمپلیت در هنگام افزودن و یا ویرایش برگه‌ها از جعبه‌ی “صفات برگه” قابل گزینش کردن هستند.

چنانچه دشواری و یا پرسشی پیوسته با این پوسته وبلاگی وردپرس دارید، آن‌را در بخش دیدگاه‌های همین نوشته بیان بفرمایید.

پیش نمایش قالب وبلاگی وردپرس

دانلود قالب وبلاگی وردپرس (duena)


کانال تلگرام ماندگار وب

 1. علی

  سلام
  ممنونم از اینکه این قالب رو رایگان منتشر کردید.
  لطفا محتوا و ابزارک‌های دمو رو هم منتشر کنید

  1. امیر خلجی مهر

   درود بر شما، خواهش می‌کنم
   علی جان این یک پوسته معمولی هست و در کل برای هیچ‌کدوم از پوسته‌های پارسی شده، فایلی برای درون‌ریز کردن ارایه نمیشه.

دیدگاه خود را بنویسید

تنها دیدگاه‌هایی که به فارسی نوشته می‌شوند پذیرفته خواهند شد!

ماندگار وب - 1395
فروش - خرید هاست وردپرس فارسی